2733
2734

شوهرم کارمنده بعد ساعات اداری هم میاد یه نهار میخوره و دوباره میره  سر شغل دومش تا شببب 

اصلا گاهی وقتا وقت نمیکنه که واسه نهار هم بیاد خونه

منم دلم میگیره دارم روانی میشم😔😔😔

همه بهم میگن بچه بیار وقتت پر بشه دیگه به اون میرسی و زمان میگذره از لحاظ مالی واسه بچه اوکی هستیم ولی از لحاظ سنی نه من سنم کمه نمیخوام بچه بیارم😔

از صببح تو خونه تنهام انقد در و دیوارو نگاه کردم روانی شدم

خونه مادرمم چقد برم اخه هرچقدم بهش میگم تو بیا نمیاد

دارم روانی میشم از بس باخودم حرف میزنم و تو گوشی میگردم😭

حالا میگین برو کلاس

میرم کلاس یساعت دوساعت

بقیه ساعتارو چکار کنم اخه 

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خودت شغل نداری ؟؟؟یعتی 

میتونی بری سرکار و...

خسته تراز آنم که بگویم چه کشیدم   ،می‌توانم بگویم به قدری زجر کشیدم که نه تنها حوصله تعریف کردنش ندارم بلکه حوصله فکر کردنش را ندارم ،   این حالم مرا مجبور  به خنثی بودن کرده  لطفا برام صلوات اگه میتونی بفرست ،در ازاش برات حمد وتوحید می‌خوانم عزیزم
2728

کار کن.... 

والا من از وقتی رفتم سر کار، حالا شوهرم دلش تنگ میشه برام. 

قبلا من مثل تو بودم. 

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
2738
برو سرکار عزیزم، حیف از عمرت که داره هدر میره

۱۹سالمه

کجا برم اخه 😔کنکور دادم دعا کنین یجا قبول شم تو شهر خودمون 

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
خودت شغل نداری ؟؟؟یعتی  میتونی بری سرکار و...

میخوام برم دانشگاه سال بعد

وای چقد شرایطت شبیه منه گاهی اوقات دیوونه میشم از تنهایی خانوادمم ازم دورن دلم میخواد کار کنم اما چی ...

خیلی سخته😔

چن سالته؟ مشکل مالی دارید که شوهرت دوشیفت سرکارمیره؟

نه وضعمون خوبه همون شغل اولش زندگیمونو میگردونه ولی این نمیدونم فکرای بزرگی تو سرشه میگه من میخوام الان که سنم کمه کار کنم تا وقتی ۴۰سالم شد راحت بشینم و نمیدونم واسه ایندمون کار میکنم و تو این دوره زمونه باید دوتا شغل داشت و از این مزخرفات

چچه کاری رفتی؟

معلم هستم، روستا درس میدم.... راهم دوره چند وقت هم روستا میمونم. کمتر منو میبینه... 

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
شغل دوم همسرت چیه

فروشگاه لوازم خانگی و برقی

2706