2733
2734
عنوان

خانمای متاهل لطفا میاین...

| مشاهده متن کامل بحث + 4836 بازدید | 144 پست
دیگه خب نوه میخوان مخصوصا اینه که شوهرم تنها فرزندشونه که ازدواج کرده بقیشون مجردن دختراش یکیشون کنک ...

خب پس تا وقتی تفکرات اینه (دیگه خب نوه میخوان ) اونا هم‌قشنگ بازیت میدن 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 

سلام به نظرم با ی مشاور حرف بزن یا برو کلاسای اموزشی و... رو خودت وقت بزار برو باشگاه 

کلاسال اعتماد بنفس و حرف زدن و چمیدونم رابطه جنسی و ... 

حتی شده تو گوشی تو بعضی کلاسای اموزشی شرکت کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره قبول دارم من خودمم له هیچکی نمیگم اینجام چون کسی منو نمینشتناه بیان کردم یبار به یکی دوستام گفتم ...

سعی کن خیلی با شوهرت در مورد خیانت یا اینکه هی بهش بگی خیانت نکن و ... حرف نزنی چون حتی اگه اون به فکرش نباشه تو به فکرش میندازی 

2742
خب پس تا وقتی تفکرات اینه (دیگه خب نوه میخوان ) اونا هم‌قشنگ بازیت میدن 

من فعلا بچه نمیارم اگه دیگه شوهرم خودش بگه واقعا سخته برام 

مادر شوهرمم یبار میگفت زایمان فقط طبیعی ما هممون طبیعی بچه میاریم توام زایمان طبیعی کن بچه کامل تره 

طبیعی خیلی درد داره 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
2738
یهو میبینی خستهمیشه از اینکه اون هی میاد طرفت 

نه بابا بنده خدا خودش میاد همش خب 

من بدممم میاد زن بره طرف شوهرش اون به من نیاز داره تو این مساعل من از خدامه رابطه نداشته باشیم. 

ولی خب منم شب تولدش یه هدیه کوچیک گرفتم  اما هدیه اصلی خودم بودم. خودمو بهش دادم اونم میگفت بهترین هدیه است و... از این حرفا شب تا صب از هدیه اش بهترین استفاده رو کرد و روز بعدشم پا شد رفت بیمارستان 😂 

دیگه من هیچ وقت پیش قدم نمیشم خودش همش میاد سمتم 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
خب شاید اخلاق بچگونتو دوس داره ک میگه بیبی 

نه بابا همه مردا همسرشون خانومانه رفتار کنن قطعا بیشتر دوست دارن. 

راستی اینم بگم ک خداتو شکر کن خیلیا حسرت اینجور زندگیو میخورن  توام یخورده شاد باشو به خودت بر ...

نه بابا کی حسرت زندگی من میخوره 😥😂

ولی خب خداروشکر بازم 

ممنون🌸

برو راجبش مطالعه کن ببین چقد مرد خسته میشه از اینکه همش اون پیش قدم بشه 

کجا میتونم بخونم در مورد این چیزا؟ اصلا گوگل چرت و پرت میاره بالا... واقعا من از دیشب عضو نی نی سایت شدم تمام عقدها و سوالایی که تو این یه سال داشتم و دارم پیدا میکنم 😄 نی نی سایت بهتر از جاهای بقیست

ولی خب من تو مغزم نمیگنجه مگه این فقط کار مرد نیست... 

چقد ناشکری 😕😂

نه نیستم 

قضاوت نکنیم همو

شاید شمام جای من بودی حتی بدتر از من میشدی... 

2706