2737
2734
عنوان

خانمای متاهل لطفا میاین...

4705 بازدید | 144 پست

سلام خانمها 

من 17 سالم بیشتر نیست و یک سالی هست ازدواج کردم. مادرم هیچ وقت تو زندگی مادرانه باهام صحبت نکرده ازدواجمم کاملا سنتی بود با یکی از فامیل.. شوهرم خانواده خوبی هستند مخصوصا پدر شوهرم، شوهرمم شغلش رادیولوژیه و 8 سال ازم بزرگتر، اما یه مشکلی هست حس میکنم شوهرم خیلی خودشو ازم بالاتر میدونه هم سوادش خوبه هم از نظر هیکل خوبه منم خوبم کلا بدون دستکاری صورتم  دختر ساده خوشگلی هستم میدونم شوهرم دوستم داره اما تا حالا چند بار گفته من بخاطر تو قید کیا رو زدم خودمم میدونم کیا رو میگه اینکه به روم میاره حرصم میگیره یا مثلا تو هر مشکلی هرچی اون میگه درست از آب در میاد یا هیچ وقت تصمیم هاش اشتباه نمیشن و هرکاری من بخوام بکنم ازش نظر بپرسم کمکم میکنه اما بعضی وقتا که به حرفش گوش نمیدم و کارم اشتباه از آب در میاد حس میکنم خیلی جلوش ضایع میشم حس میکنم من سوادم پایینه هیچی بلد نیستم. همینطورم هست. تو رابطه جنسی که هیچی بلد نیستم هیچی. خودشم اینو میدونه حتی چند وقت پیش گریه کردم از اینکه چیزی بلد نیستم رفتارم بچگونست. اون از لحاظ اجتماعی حرف زدن همچی بلد بودن عاقل بودن حتی لحاظ جنسی خیلی عالیه احساسی هم همینطور خیلی خوب به موقع میفهمه چی بکه چکار کنه کجا هوامو داشته یلشع اما من هیچی بلد نیستم و این خستم کرده واقعا دیگه موندم چکار کنم اینم بگم شوهرم تو رابطه جنسی آروم نیست و اکثر وقتا وحشیه کاراش چند بارم بهش گفتم نمیتونم ولی هر بار باز کار خودشو میکنه و واقعا نمیتونم به مادرم یا مادر شوهرم در مورد این مساعل حرف بزنم کسی رو ندارم ممنون میشم کمکم کنید چکار کنم تا منم بهتر بشم اینم بگم خواهر شوهرام فقط هوای شوهرمو دارن و خیلی دوسش دارن اما من همجوره تنهام. ببخشید من فقط عضو شدم این موضوعو مطرح کنم یا خانمهای سایت. 🌸🌸

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو پیش روانشناس قشنگ راهنماییت کنه  

درستو ادامه بده 

اصلا شوهرت اگه همه چی تموم بود چرا سنتی و ندیده نشناخته اومد با تو ازدواج کرد 

هیچوقت خودتو پیشش کوچیک نکن هیچ حرف زندگیتو هن به کسی نگو جز روانشناس 

بچه هم نیار تا ۲۵ سالگی

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 

سنت کمه طبیعیه که رفتارهای بچگونه باشی تو یه نوجوونی

طبیعیه که سوادت کم باشه چون معمولا تو این سن آدم‌ها سوادشون خیلی زیاد نیست 

توصیه‌ام اینه یا یه مشاور درست و حسابی صحبت کنی میگم درست و حسابی چون شنیدم مشاورهایی که خیلی صحبت‌هاشون مفید نبوده هم هست پس اول تحقیق کن بعد یه مشاور خوب پیدا کن

البته روانشناس باشه خب از مشاور به نظرم بهتره

و راجب مسائل جنسی هم از تراپیست همین مسائل کمک بگیر

تو اینستا هم سرچ بزنی پیج تراپیست ها میاد شاید واست مفید باشه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

خب ادامه تحصیل بده

خودتو بکش بالا

به خودت برس

اگه میل جنسیت پایینه سعی کن با کار کردن رو اعتماد به نفست و مصرف گرمیجات و قطع سردیجات بیاریش بالا

چون میلت بالا باشه زیاد بدت نمیاد

یاد بگیر خب یاد گرفتن اینجور چیزا کاری نداره

البته سنت کمه برای همین اینجور مشکلا پیش میاد ولی خب کاریه ک شده

تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی❤تو تاپیکای تعیین جنسیت تگم کنین حرفه ایم😁
2738

اینو هم بدون که آدما پرفکت و بی‌نقص نیستن

همین شوهرت که میگی عالیه بیین خودت گفت تو مسائل جنسی یه جاهایی درکت نکرده و کار خودشو کرده

اینو نگفتم که از شوهرت بدت بیاد فقط زیادی بزرگش نکن ازش آدما بت نساز

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

[QUOTE=333493372]تو خودت اعتماد به نفس نداری  حتما ادامه تحصیل بده [/

مدرسه غیر انتفاعی میرم و غیر حضوری برداشتم چجوری درس بخونم کارای خونه و زندگی چی، من همیشه تا ظهر خوابم

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
اینو هم بدون که آدما پرفکت و بی‌نقص نیستن همین شوهرت که میگی عالیه بیین خودت گفت تو مسائل جنسی یه ج ...

اره قبول دارم. 

خب ادامه تحصیل بده خودتو بکش بالا به خودت برس اگه میل جنسیت پایینه سعی کن با کار کردن رو اعتماد ب ...

میل جنسیم نمیدونم پایینه یا نه. چون هر وقت شیفت شب نباشه یا اکثرا شب جمعه ها یا هر وقت خواسته من خودمو بهش دادم یا حتی شب تولدش یعنی من نظری ندارم اما مشکلم اینه باهام راه بیاد تو رابطه. 

برو پیش روانشناس قشنگ راهنماییت کنه   درستو ادامه بده  اصلا شوهرت اگه همه چی تموم ب ...

شوهرم بچه میگه هر موقع خودت آماده بودی اما مادر شوهرم این یک سال هزار بار به گوشم زده بچه بیاریان

سنت کمه طبیعیه که رفتارهای بچگونه باشی تو یه نوجوونی طبیعیه که سوادت کم باشه چون معمولا تو این سن آ ...

اگه پیج خوبی دارید ممنون میشم بفرستی

2706