2737
2734
عنوان

خانمای متاهل لطفا میاین...

| مشاهده متن کامل بحث + 4829 بازدید | 144 پست
درست رو بخون . شیک بگرد . خودت رو دست بالا بگیر . کلاس های هنری برو . 

ممنون بله درسته

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

به شوهرت بگو اگه زن عاقل و با تجربه میخواستی با یه بچه ازدواج نمی کردی

اگر خوشبختی را برای یک ساعت می‌خواهید؛ چرت بزنید.🥱اگر خوشبختی را برای یک روز می‌خواهید؛ به پیک نیک بروید.🏞️اگر خوشبختی را برای یک هفته می‌خواهید؛ به تعطیلات بروید.🚗اگر خوشبختی را برای یک ماه می‌خواهید؛ ازدواج کنید.👩‍❤️‍👨اگر خوشبختی را برای یک سال می‌خواهید؛ ثروتمند بشوید💸و اگر خوشبختی را برای یک عمر می‌خواهید؛یاد بگیرید کاری را که انجام می‌دهید دوست داشته باشید...❤️
میل جنسیم نمیدونم پایینه یا نه. چون هر وقت شیفت شب نباشه یا اکثرا شب جمعه ها یا هر وقت خواسته من خود ...

گاهی اوقات تو برو سمتش

تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی:)میشه برام دعا کنی دانشگاه مد نظرم قبول بشم
2740
اگه پیج خوبی دارید ممنون میشم بفرستی

هیچ وقت موفق نمیشی و اینو بدون که بی رودروایسی بهت میگم تازه بدتر هم میشی تا زمانی که خودت خودت رو از ارزش بندازی و قبول نداشته باشی همینه درسم بخونی دکتر بشی از اونم بالاتر بازم همینه چون اول باید اعتماد به نفستو ببری بالا حتما تو خیلی بهتر از اون ادما بودی که با اینهمه تعریف شوهرت باز تورو گرفته فقط چاره کارت همینه خودتو قبول داشته باش

اشتباه کرده مگه عروسک دستشونی هرجور بخوان باهات رفتار کنن

دیگه خب نوه میخوان مخصوصا اینه که شوهرم تنها فرزندشونه که ازدواج کرده بقیشون مجردن دختراش یکیشون کنکور داره یکیش معلمه 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
برو پیش روانشناس قشنگ راهنماییت کنه   درستو ادامه بده  اصلا شوهرت اگه همه چی تموم ب ...

اره قبول دارم من خودمم له هیچکی نمیگم اینجام چون کسی منو نمینشتناه بیان کردم یبار به یکی دوستام گفتم گفت چون هیچی بلد نیستی ممکنه شوهرت خیانت کنه بهت منم سر این موضوع خیلی ناراحت بودم شوهرم متوجه شد منم بهش گفتم دوستم اینجوری گفته اونم گفت دیگه با این دوستت نبینمت تو زندگی ما دخالت میکنه و فلان فلان 

خب توهم وحشی شو😂😂 اگ شرایطش هست درس بخون

من نمیتونم چجوری وحشی باشم من اصلا  کاری بلد نیستم 😅 شوهرم یبار میگفت هرچی بلدی اصلا هر کار بلدی دوست داری بکن من نمیتونستم خجالت میکشیدم اوایل 😅

تحصیلت رو ادامه بده بیشتر کتاب بخون .البته سنت خیلی کمه مطابق سنت داری رفتار میکنی عزیزم از خودت نار ...

یعنی با مرور زمان درست میشه؟ 

به شوهرت بگو اگه زن عاقل و با تجربه میخواستی با یه بچه ازدواج نمی کردی

شوهرم چیزی نمیگه خودم حس میکنم هیچی بلد نیستم کافی نیستم اونم گناه داره 

2706