2737
2739
عنوان

اولین بارمه تنهایی سفر میرم

176 بازدید | 17 پست

اولین باره تنهایی اومدم سفر. یکمی میترسم اما خب بیشتر هیجان دارم چون قراره خوش بگذره😃🤩

شما نظرتون رواجب سفر تنهایی چیه؟ مخصوصا برای یک خانوم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
تنها سفر میری چیکارا میکنی؟

از قبل جاهای دیدنی اون شهر رو پیدا می‌کنم. جاهای تاریخی، طبیعی، موزه‌ها، رستوران‌ها، بازارها، خونه های قدیمی و ... بیشتر هم پیاده کوچه خیابون‌هارو می گردم 😄

ارتباط بدون خشونت (nvc) یک تکنیک برای برقراری ارتباط موثر و درست با دیگرانه که من بهش میگم معجزه‌ی nvc 😊
از قبل جاهای دیدنی اون شهر رو پیدا می‌کنم. جاهای تاریخی، طبیعی، موزه‌ها، رستوران‌ها، بازارها، خونه ه ...

آفرین ، خودت اینطور میخای یا کسی پایه برا سفر باهات نیست منظور خونواده یا دوستی.‌

آفرین ، خودت اینطور میخای یا کسی پایه برا سفر باهات نیست منظور خونواده یا دوستی.‌

چرا هستن. هرازگاهی هم دسته جمعی میریم ولی برای خودم لذتی که در سفر تنهایی هست در جمع نیست.

ارتباط بدون خشونت (nvc) یک تکنیک برای برقراری ارتباط موثر و درست با دیگرانه که من بهش میگم معجزه‌ی nvc 😊
2706