2737
2734
عنوان

موضوع خیلی حیاتیه راجب ازدواج من🗿❤️کمککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 36 پست
وای خداااااا انتخاب عکست ،خیلی خندیدم خیییلی دمت گرم 💜

همیشه بخندی که با خنده قشنگتری زیباا🤍

@_پناهک_                                                               آب و نون چیه!؟ قد هوا لنگتم:)       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزدلم 😂🌹💝 ایشالا همیشه شاد باشی گلم

ماچ به کله ت🪿😂

@_پناهک_                                                               آب و نون چیه!؟ قد هوا لنگتم:)       
2731

توالان اب خوردنتو بلدی بچه ؟

ما به ۱۸ ساله ها تو فامیل روز کودک تبریک میگیم تو میخوای ازدواج کنی؟ ازدواج مال ۲۵ سالگی به اونوره

بعدشم ملاکاتو کمی بزرگ بگیر ازدواجه خاله بازی نیست که جات درس بخونه برو چیزای دیگش رو بسنج

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
2738

تو هنوز به بلوغ فکری نرسیدی و کودک درونت فعاله فعلا بشین خونه بابات،مشق هاتو سر موقعه بنویس و خودتو آماده کن برای نوبت دوم آفرین 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
آره:)

خدایاااااا باورم نمیشه اینا هم سن منن خدایا بسه دیگه 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
2706