2733
2739

من تصمیم گرفتم باهاش ازدواج کنم🥹نظر شما چیه؟؟

بم گفت بجام درس میخونه...

امتحانامم پاس میکنه🫠

دیگه چی میخوام:)))

نظرتونننن؟؟

🤨🤨🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
مهدکودک نیستیم بابا ۱۸ سالمه اونم خودش دانشجوئه من فقط تا کنکور میخونم قبول میشم دیگه بقیشو بدم ا ...

ععع هم سن منییی

خب ازدواج کن 

اگرم دوست داری نکن 

متاهل و متعهد🤝🦋' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘

نمیدونم والا

من هیچ وقت به ازدواج درس حسابی فکر نکردم

ولی قطعا ازدواج به پختگی بیشتری احتیاج داره عزیزم

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
عزیزدلم یکم بزرگ بیندیش ملاکای ازدواج اخلاق خوبه رفیق بازنبودنه باایمان بودنه درامد داشتنه

آفرین

ازدواج اصلا چیز الکیی نیست 

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2706