2733
2739
عنوان

بنظرتون عیدی جاریم برم یا نه؟

282 بازدید | 18 پست

جاریم خیلی اذیتم کرده خیلی فتنه ب پا کرده برام عللاوه بر اینکه خوبی های هم کرده هر چند کم.

شوهرم دلش خیلی میخاد با داداشش رابطه داشته باشیم. ب من چیزی نمیگه ولی من رفتن خونه برادرشوهرم ی جور شکست میدونم بخصوص  ک همیشه مادر شوهرم طرف جاریمو گرفته الان پیش خودش میگه بیا جدی جدی حق با این عروسم بود و اومد منت کشی!!!!چ کنم

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین مادرشوهرت مگه چند سال عمر میکنه؟ اونکه قراره تا آخر باهم ارتباط داشته باشید بخاطر شوهرت، برادرشه، پس کینه هارو بیخیال، دلت با خدا باشه خدا هم با توعه

برای دو روز در هفته نباید نگران بود: یکی دیروز یکی فردا
2738
ببین مادرشوهرت مگه چند سال عمر میکنه؟ اونکه قراره تا آخر باهم ارتباط داشته باشید بخاطر شوهرت، برادرش ...

واقعا دلم میخاد ی وقتا.بعدش پشیمون میشم.

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  

من جای تو بودم کینرو میزاشتم کنار حرف مادرشوهرمم ذره ایی برام مهم نبود و میرفتم پیش جاریم (البته من جاریه خودمو ک فرشتس در نظر گرفتماا )شما هم کینرو بزار کنار مگ دنیا چق ارزش داره برو  بزرگیتو ب شوهرت نشون بده

دارم شناسایی میشم میشه تاپیک اخرو گزارش بزنید هرکس زد لایک کنه صلوات بفرستم براش 😭😭😭

یخ فروش جهنم 😂🤦‍♀️❌🔥💥🖤🥀                                  یک عدد دالتونزی هسدم😌🔪😂😂😠💔👊🏻😎قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی *ریپ نزن* من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 کاربری دست دو نفره👌🏻💜 ✨🦁🇮🇷🦁✨✨✨🇮🇷✨✨✨                          🦁🇮🇷   ✨   🦁🇮🇷✨✨🇮🇷🦁✨✨✨🦁🇮🇷✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨. ✨با افتخار نژاد پرستم❌🇦🇫❌  آی ام وِری رُک
2706