2737
2734
عنوان

شوهرم کوکوسبزیوتموم کرد

366 بازدید | 17 پست

واسه ناهار گف هوس کوکوسبزی کردم در حالی که از مهمونیه دیشب کلی غذا مونده بود 

براش درست کردم باماهیتابه گذاشتمش رو رومیز بشقاب و مخلفاتم گذاشتم رفتم اتاق یکم دراز کشیدم خودمم بوش بهم خورده بود هوس کردم گفتم افطاری میخورم الان رفتم دیدم کامل تمومش کرده نمیدونم چجوری خورده زیاد بود

چقدر مردا بی معرفتن😐😐😐😐😐

وا :///////

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ای بابا طفلی گرسنه بوده خوب 😁

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌
2740

ملت ما روزه نمی گیرن ولی افطار میکنن   داداش منه روزه نمی گیره سحری و افطار جلوتر همه رو سفرست   

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

شوهر منم خوردنی بذارم جلوش تموم میکنه 

تقصیرخودش نیست اینجوری یاد گرفته

مادر شوهرم یه جعبه شیرینی میگیره تا تهشو خودش میخوره 

مامان من ولی حتما واسه ما نگه میداشت

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

شوهرمنم همینه. یبارقورمه سبزی نذری رو گرفتم دادم دستش تاباهم بخوریم بعد نشست خورد منم انقد کفری بودم که نگفتم بمنم بده خواستم ببینم شعور داره یانه. نشست همشو خورد. قورمه سبزی هم ازاون قورمه سبزیا بودا بوش محله روبرداشته بود

2706