2733
2734

دو تا خواهریم من بزرگتره هستم پدر و مادرم ادمهای بی سوادی هستن اصلا بلد نیستن چطوری با مهمان رفتار کنند دوس ندارن کسی هم بره خونشون از شانس من ک ازدواج کردم‌ همیشه جلو شوهرم نقش بازی میکنم مثلا اصلا شوهرمو دعوت نمیکنن من خودم از خونه خودم گوشت مرغ میبرم بعد ب شوهرم میگم دعوتت کردن ولی اونجا هم با شوهرم سرد رفتار میکنن باهاش حرف نمیزنن ن ک عمدا باشه بلد نیستن مثلا شوهرم روی سفره ازشون تشکر میکنه جواب نمیدن من زود خودم میگم نوشجانت عزیزم خیلی ناراحتم دیشب شوهرم بهم گفت چقدر خانوادت سردن منم هیچی نگفتم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
کمتر رفت و آمد کن 

زیاد رفت امد نمیکنم ولی اونم توقع داره شاید چند ماهی ی بار شوهرممو ببرم اونجا نمیشه اصلا نرفت سرکوفت میخورم الان خانواده شوهرم خیلی داماد دوستن تح.یل میگرن دامادو و فهمیدن خانواده من اینجورین 

2740
زیاد رفت امد نمیکنم ولی اونم توقع داره شاید چند ماهی ی بار شوهرممو ببرم اونجا نمیشه اصلا نرفت سرکوفت ...

با خانوادت صحبت کن بگو حداقل زمانی که اومدم با شوهرم خوب باشید تا منم زندگی خوبی داشته باشم 😕

زیاد رفت امد نمیکنم ولی اونم توقع داره شاید چند ماهی ی بار شوهرممو ببرم اونجا نمیشه اصلا نرفت سرکوفت ...

خب تا حالا متوجه شده نرو سر سنگین شو خودشون بالاخره به وقتش میگن بیای اون موقع شاید بهتر تحویل بگیرن