2737
2734
عنوان

عشق یکطرفه من🥺

104 بازدید | 5 پست

دانشجو ام در آستانه ۲۰ سالگی ام

اون پسر هم ۲۳ سالشه و هم دانشجوعه و هم حقوق ۱۵ تومنی داره هم خونه مجردی داره و خب ماشین داشت ولی فروختش.البته آدمی نیستم که پول برام ملاک باشه،اینا رو گفتم که بدونید پسره با وجود سن کمش تونسته بدون حمایت کسی به این جا برسه

من آدم مذهبی ای نیستم،چادری نیستم و خب مث دخترای جوون امروزی اهل تیپ و لاکچری بودن هستم

اما ایشون مذهبیه،اما نه زیاد!مثلن نماز و روزه رو میگیره ولی من نه ،چون سر یسری مسائل اعتقاداتمو از دست دادم هر چند که قبلن چادری و بشدت مذهبی بودم

ادامه شو از قبل تایپ کردم الان میذارم🤍🌱

⌝‌‏‌من پریشان تر از آنم که تو می‌پنداری ͝🥀❤️‍🩹️

از پسری که تا ب حال از نزدیک ندیدمش خوشم اومده،نگید چطوری خوشت اومده،چون خودمم سر در نمیارم زیاد!فقط در همین میدونم قبل از اینکه حسمو بهش بگم راجب یسری از اتفاقات زندگیش بم گفت و خب فهمیدم چشم و دل سیره.

زمانیکه دختر خالش بهش درخواست رابطه نامشروع داده بود بهش،وسوسع شده بود اما اینکارو نکرد،و خب از اونجایی که دختر خالش سر همین موضوع افسرده شده بود،خودکشی کرد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از پسری که تا ب حال از نزدیک ندیدمش خوشم اومده،نگید چطوری خوشت اومده،چون خودمم سر در نمیارم زیاد!فقط ...

خاک تو سرش چ کراشیه بدش من😂

نهایش ایمانت بیشتر میشه مگه بده😂😂

میرسم به هدفم..... پسرا لطف کنین پیام ندین من یک بار عاشق شدم یه عالمه عذاب کشیدم هنوزم درگیرشم لطفا تشریف ببرید و منو اذیت نکنین
2728

بعد ۲ ماه صحبت کردن با پسره از اخلاقش خوشم اومد،یسری اتفاقا افتاده بود که اتفاقات خوبی نبودن و انتظار داشتم با بی ادبی و دعوا خاتمه بده به اون اتفاقاتی که من باعثو بانیشون بودم،اما با خونسردی تمام و مهربونی مشکلو حل کرد

زمانیکه دختر خالش بهش درخواست رابطه نامشروع داده بود بهش،وسوسع شده بود اما اینکارو نکرد،و خب از اونج ...

عجب لاشی خوب کرد

نه پس بره از اون کارا کنه

میرسم به هدفم..... پسرا لطف کنین پیام ندین من یک بار عاشق شدم یه عالمه عذاب کشیدم هنوزم درگیرشم لطفا تشریف ببرید و منو اذیت نکنین