2733
2734

سلام دوستان به علت گرانی روز افزون زمین های خام و غیرمحدوده که ارزش مالی چندانی ندارن بصورتی که یک فرد جوان و عادی و کارگر با حقوق عادی نمیتونه یک وجب خاک رو بخره بیایید کمپین تحریم_خرید_زمین# رو شروع کنیم. حتی در بدترین و کوچکترین شهرستان های ایران یک قطعه زمین در شهر که بماند در غیر محدوده و حومه و حتی روستاهای اون منطقه چند صد میلیون پول میخواد. آیا ما آدما حق اینو نداریم که حتی یک وجب خاک برای گذران زندگی داشته باشیم؟؟ ولی بعضیا صاحب چندین و چند خانه و فروشگاه و قطعه زمین هستند؟؟؟

تهران# کرج#  ‍  بوکان#   میاندواب#  

اگه با نخریدن چیزی ارزون میشد الان کتاب هزار تومن بود 

این کارا تو ایران جواب نمیده 

چند سال پیش آجیل گرفتنو تحریم کردن مردم نمیبینی چقدر ارزون شده 😂

متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

چرا باید یک پیرمرد و یک خانواده همیشه باید آواره و اجاره نشین تو شهر خودشون باشن اونوقت یک سریا هکتار هکتار زمین داشته باشن و خونه و آپارتمان و فروشگاه؟ و هیچ نوع مالیات ندن؟؟ چرا دولت از اینا مالیات نمیگیره؟ همینا که شهر رو تصاحب کردن و ما رو مثله سوسک زیر پا له میکنن؟ دولت ما اسلامیه و باید همه چیز اسلامی باشه..‌‌چرا باید فقیران جامعه همیشه با استرس و ناراحتی و بی پولی دق مرگ بشن با بچه تاشون وجه بدی تو جامعه داشته باشن؟ از دولت خواستارم سریعا با بنگاه های معاملاتی زمین و رسانه های فروش زمین از شیپور و دیوار و... مقابله و بررسی کنه... لایحه و قانون مالیات وضع کنه... مگه اینا زمین رو از خوده خدا خریدن که تا هفت جد و آباد صاحبش باشن و هیچ مالیات سنگینی ندن؟؟ اینجوری جامعه و اجتماع بشدت ضعیف و ناتوان میشه... چرا باید کسانی که تو شهرستان هستن سیل عظیم مهاجران از شهرهای حاشیه با خرید زمین به اونا باعث هر چه بدتر کردن وضعیت مسکن و زندگی و کار برای مردم اصلی اون شهر بشه؟؟؟ 

تحریم_خرید_زمین#  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه با نخریدن چیزی ارزون میشد الان کتاب هزار تومن بود  این کارا تو ایران جواب نمیده  چند ...

درسته دوست عزیز تا چیزی که عاقلان منع میکنند یک عده ی کثیر احمق اشتهای به دست آوردنشو دارن... شما بگو ماشین گرونه نخرید تا ۶ ماه مردم اندازه ی ۶ سال رو تو اون ۶ ماه میخرن... برای همین میگن ما بی فرهنگیم دیگه

2728
اگه با نخریدن چیزی ارزون میشد الان کتاب هزار تومن بود  این کارا تو ایران جواب نمیده  چند ...

مسئله ی زمین و احتیاجات صددرصدی مردم فرق میکنه... داشتن یک وجب خاک برای ساختن و گذران زندگی یک خانواده تا آخر عمر بسیار واجبه دقیقا مثله قبر!