2737
2734
عنوان

پیتزا هام همش خراب میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 41 پست
خمیری ک‌ خودت بپزی بازم خیلی بهتر میشه هرچند یکم  وقت گیره

بنظرمنکه خمیر بیرون خوشمزه تره

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگر کسی دستور امتحان شده ی خوب داره برای خمیر پیتزا برام بفرستید ممنون

خمیر مایه رو با شیرولرم و شکر ترکیب کن ، بگذار کنار تا عمل بیاد ،،   تو ظرف دیگه روغن و تخم مرغ و ادویه هم بزن بعد خمیر مایه عمل آمده داخلش بریز هم بزن  ، آرد تا جایی اضافه کن ک خمیر ب دست نچسبه 

بعد خمیر بگذار تا ور بیاد ...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
بنظرمنکه خمیر بیرون خوشمزه تره

من مدرک پیتزا پزی دارم 

خمیر خونگی کجا خمیر خشک بیرون کجا 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2740

خمیر نون سنگک یا تافتون یا بر بری بخر  اینقدرم خودتو نساب بخاطر یه خمیر والا بخدا

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بعد خمیر دست ساز پیتزا باید تو دو مرحله بپزه 

اصلا غذای بیرون یا خمیر آماده یه  مزه دیگه ای داره چون آدم فکر میکنه کمتر زحمت کشیده یا خیالش ر ...

خونگی سالم تره ، بیرون معلوم نیس روغن خمیر چیه 

خونگی خودت ادویه مورد علاقه آت میزنی 

2706