2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ادم بسیار اجتماعی ام هر جا برم چند تا رفیق پیدا میکنم از دوران کودکی همین بودم

خب دیگ بعضیا نمیتونم اینطوری باشن 

من خودم نیخوام سر صحبتو باز کنم نمیدونم چی بگم ک مسخره نباشه و بی ربط و غیرمهم

کورد نیستم :) 
2728
منم اینجوری بودم ولی بعد درست شد  دوتا دلیل پی تونه داشته باشه  خود شیرین پایه نبودن زیا ...

معدلم ۱۹ هست... 

نمیدونم چرا... 

خب پس این دوستایی که از کلاسای دیگه پیدا کردم چطوری انقدر باهام حال میکنن؟ 

2738

تو شرایط اون موقع آدم باشه خیلی بهش  فشاره

و سخت میگذره اگه اونا تورو در نظر نمیگیرن توام برات اونا مهم نباشن برای خودت برنامه بریز یه جوری رفتار کن که اونا پیش خودشون بگن ع فلانی داره چیکار می‌کنه تو اونارو حساب نکن 

من ادم بسیار اجتماعی ام هر جا برم چند تا رفیق پیدا میکنم از دوران کودکی همین بودم

خب همین دیگه چیزایی رو که کشیدم درک نمیکنی 

بعد میای اینجا برام مینویسی کاش دغدغه تورو داشتم! 

من عین خودت بودم...ولی الان دارم به اونموقع هام میخندم که چراااااا انقد عزت نفسم پایین بود و چرا فکر میکردم اونا خیلی تاپن و من خیلی حقیرررر....کساییکه که نمیخوانت توام یه لگد بزن برن پی کارشون..اونا تربیت درست ندارن اونا دلای سیاهی دارن که با تو اینجوری میکنن وگرنه یه انسان سالم و شرافتمند هرگز با همنوع خودش اینکارو نمیکنه...الانم پاشوووو خودتو جم کننن این افکار پوچ و به درد نخورو بریز دور...قوی باش و بدون ازین آدما انقد تو زندگی هست که حد نداره...خودتو نباز به خاطر ۴ تا بچه ی نفهم قلبت نشکنه..

2706