2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا آسایش خودتم که شده باید این افکار رو بریزی دور

از قدیم همه شنیدیم حسود هرگز نیاسود

ولی بهش فکر نکرده بودیم 

اول پدر خودمون در میاد

🥀♥🌹امضام رو حتما بخونید🌹♥🥀                 برا حل مشکلاتت وعاقبت بخیری ایران عزیز                  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س  اللهم عجل لولیک الفرج 🙏🥀
2728
به چه حسادت میکنی؟

به خواهر همسرم تازه داره ازدواج میکنه عمش دارم مقایسه میکنم مثلا برا من طلا نیاوردن و ...برای اون دادن 

شزایط پسره شغلیش مثل همسر منه همکارن خوشم نمیاد 

منم الان اینجوریم درصورتی که مدام دارم میگم خدایااا خودت کمک کن این حس لعنتی بره کسی بدببینه من خوشبخت نمیشم که ولی همش باهامه 

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

اگه قلب پاکی داری و حسادتت اذیتت میکنه حسادت بخاطر مقایسه کردن خودتون با بقیس و نپذیرفتن خودتون اگه رو اینا کار کنی حسادت نمیکنی راحت میشی 

کاربری دست دو نفره منو خواهریم(دوستم)🥰
2740
برا آسایش خودتم که شده باید این افکار رو بریزی دور از قدیم همه شنیدیم حسود هرگز نیاسود ولی بهش فکر ...

دست خودمون نیست خداشاهده من اصلا راضی نیستم ولی دست خودم نیست

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

خودم پیش اونا خوشحال نشون میدم ولی دلم اروم نیست یکم اذیتم کردن اوایل ازدواج الان ناراحتم که چقدر راحت و بس دردسر این داره میره سر زندگیش بدون اینکه اب تو دلش تکون بخوره

ولی خدا رو شکر کنید که آدم بدی نیستیدمیدونید بده و ومیخواید کنارش بزارید 

بگید خدایا هرچی تو بخوای همون عشقِ بگو اونم بنده 

تواِ چون تو دوسش داری پس منم.ازش بدم نمیاد

🥀♥🌹امضام رو حتما بخونید🌹♥🥀                 برا حل مشکلاتت وعاقبت بخیری ایران عزیز                  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س  اللهم عجل لولیک الفرج 🙏🥀
منم اینجوری شدم اصلا با کسی حسادت نداشتم فقط اینا چون اذیتم کردن خیلی ناراحتم 

مبدونم درکت میکنم 

2706