2733
2734
عنوان

💥💥💥معجزه دعای نادعلی😭 بیاین حاجتتونو بگین براتون بخونم💥💥💥

| مشاهده متن کامل بحث + 11891 بازدید | 162 پست

واییی ترخدا برای کنکورم دعا کنید خدا خیرتون بده✨️

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
توروخدا برای  حرف زدن پسرم بخون. دعا کن پسرم کامل زبون باز کنه و  عادت چرخوندن از سرش بپره ...

براتون ۵۰ تا صلوات. میقرستم تورو خدا هرکی تاپیکمو دید تو این شبا دعام کنه  دعا کنه پسرم بتونه قشنگ حرف بزنه 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2738
توروخدا برای  حرف زدن پسرم بخون. دعا کن پسرم کامل زبون باز کنه و  عادت چرخوندن از سرش بپره ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم منم مادرم دلم گرفت

إن شاءالله یه جور معجزه واری خوب بشه بخوابه و بیدارشد خوب شده باشه به حق نادعلی😭😭

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو
نادعلی معجزه میکنه ولی نه وقتی حق الناسی گردنت باشه 

الان حق الناسو چیکار کنم؟

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو
2706