2752
2734
عنوان

موقع خرید حلقه چطوری یک حلقه سنگین بردارم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14320 بازدید | 368 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا چون انگشت آقا ها گنده اس طلا بیشتری میبره سال  ۹۶ حلقه من شد ۷۸۰ حلقه آقا شد ۸۹۰ &n ...

وای حالا چیکار کنم

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 

اگه نخواد بخره نمیخره جانم،ولی تو سعی خودت و بکن،بلکم موفق شدی  ،ولی حلقه و طلا رو معمولا از قبل تعیین میکنن چند گرم باشه،اینطوری نیست هر چی بخوای برداری،مثلا تو بله برو میگن طلای عروس فرضا چهل گرم،دیگه با سرویس و حلقه.

2731

چرا هنوز هیچی نشده دندون تیز میکنید برا زرنگ بازی و مال طرف 

مگه تجارت با این قیمت بالای طلا 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
بنده خدا شوهرت دلم سوخت    اگ پولداره ک مشکلی نیس هرچی برداری  اما اگ از طبقه متوس ...

پولدار هم اگه باشه خودش همه کاری می‌کنه نیاز به کندن و گول زدنش نیست ولی اصلا راهش این نیست 

یه چیزسبک بردارهزینه عروسی وآرایشگاه وجهزیه....اینهمه بنده خدامیخوادخرج کنه چطوردلت میادهمون اول یه ...

خب ما عروسی نمیگیریم 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 

وای مرسی چ چیز شیکیه من عاشق طلاهایی ام تو دست قشنگ دیده بشه و پر باشه