2733
2734
عنوان

موقع خرید حلقه چطوری یک حلقه سنگین بردارم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14298 بازدید | 368 پست
مگه میخوای انگشتر نامزدیو بفروشی؟؟؟؟

آره میخام ی سرمایه ای بشه برام بعد بفروشمش

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مامانم 😂😅 میدونی داش برگی از خاطراتشو ورق میزد گف‌ موقعی ک برا خرید حلقه رفته بودیم من دلم برا باب ...

گلم حرفشون درسته اما روزگار فرق کرده الان بعدشم نمیگم سبک ولی یه چیز متوسط بردارن نگن درک نداره شاید نداشته باشن

مردم برق ایگری ایمه دوکل تپاله😐
2742
ما میگیم شکون.شکوم (حالا هرچی )نداره حلقه رو بفروشی

شگون چ جالب ما نداریم ازین رسما شما کجایی هستید 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
خب میخام سنگین هم باشه ک گرونتر بشه

ست های گرون قیمت تو بازار زیاده آیا ننه بابات پولدارن که ستش رو واسه شوهرت بخرن ؟اومدیمو شوهرتم مثل خودت طمعکار بود 

یادت باشه چاه نکن بهر کسی اول خودت دوم کسی روز خوش

ست های گرون قیمت تو بازار زیاده آیا ننه بابات پولدارن که ستش رو واسه شوهرت بخرن ؟اومدیمو شوهرتم مثل ...

آره ننه بابام مشکلی ندارن میخرن چاه نمیکنم حقمه . ینی حقم نیس ی حلقه ی پر و اونطوری ک باب میلمه بردارم؟!

2738
آره ننه بابام مشکلی ندارن میخرن چاه نمیکنم حقمه . ینی حقم نیس ی حلقه ی پر و اونطوری ک باب میلمه بردا ...

وا خب بردار بما هاچه وقتی ببینه شما واسش'سنگین برمیداری ناخودآگاه مجبور میشه اونم سنگین برداره درضمن لازم نیست طلای زرد گنده برداری میتونی یه چیز ظریف با سنگ جواهر اصل برداری گرونتر در بیاد برات