2733
2734
عنوان

می‌خوام برم میت غسل بدم😭🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 6821 بازدید | 201 پست
بچه هر کس ناخن کاشته نماز نمیخونده غسل جنابت و حیض نمیکرده خیلی ها تو چشات نگاه میکنن میگن خدا و قیا ...

درست ولی وظیفه غساله بیچاره اینه میت رو پاک و تمیز تحویل خاک بده اگر مانع باشه مسلما اون غسل میت درست نیست و گردن طرف میمونه

«‌ترجیح میـבهم بـہ ذوقِ خویش בیوانـہ باشم تا بـہ میلِ בیگران عاقل...»
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من ساوه هستم گلم خیلی دوست دارم برم ،ممنون میشم راهنمایم کنید

گلم میتونی درخواست دوستی بدی بهم ؟ یه جارو معرفی کنم ببینم اونجا میتونی بیای 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿
میشه درخواست بنده قبول کنید،سوال دارم حتما برنامه زندگی پس از زندگی برو گلم

درخواست بده گلم ، نه دوست ندارم چیزی در این مورد بگم

«‌ترجیح میـבهم بـہ ذوقِ خویش בیوانـہ باشم تا بـہ میلِ בیگران عاقل...»
2740
امروز این سوال ذهنم درگیر کرده بود موهای بدن مرده رو هم کوتاه میکنید مثلا موی دست پا سر

نه عزیزدلم اصلا 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿
2706