2733
2734
عنوان

پسرخالمو کتک زد

854 بازدید | 24 پست

دقیقا باید چیکار کنم با خواهر آشغالم گرفتم موهاشو کشیدم صد بار بهم گفته مطلقه ای حتی تو جمع گفت زنای مطلقه رو عقد خودش راه نمیده داغونم کرد من با پسرخالم قرار گذاشتیم کافه برای سفر صحبت می‌کردیم 

خانم زنگ زده شوهر سابقم که من رفتم دیت ادرس کافه هم داده احمق اومد بدون اینکه بذاره حرف بزنم پسرخاله بیچارمو زد ابرومو برد جلو همه بعد رفت 

هر چی به پسرخالم گفتم برو شکایت کن گفت نه نمیرم برات دردسر میشه پیش مامان بابات 

اومدم خونه دیگه این دفعه حسابی خواهرمو کتک زدم همه عقده هامو خالی کردم 

از دست این خانواده و اون مرتیکه چیکارکنم اخه😭

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید
2731

بعد هرهر میخنده میگه اخی حیوونکی میخواستم سر به سر تو و اون بزارم فک نمیکردم انقد جدی ضایعتون کنه یدونه با چک زدم دهنش نیشش و ببنده حیوون اشغالبدردنخور

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید
چرا اینجوری میگه چندسالشه

۱۷ تازه عقدم کرده

یعنی شوهرت پسرخالت رو نمیشناسه؟

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

ب شوهر سابقت چ ربطی داره 

خودت شکایت کن از دستش اصلا بگو این مرد نامحرم با من چ کار داره مزاحمم میشه

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
دقیقا نفهمیدم،مگه طلاق نگرفتی

چرا گرفتم ولیمیگه برگرد نمیزاره با کسی وارد رابطه بشم

2706