2733
2734
عنوان

بابام باتیکه ب شوهرم گف

3388 بازدید | 45 پست

شوهرم نماز میخونه و مسجد اینا میره معتقده کلا ،

بعد بابام ازین موضوع خبرداره ها ،ولی چون ازشوهرم خوشش نمیاد هی میگه ادمای نمازخون دورو ان ،دین و اینا بدرد نمیخوره باید ادمای م.ذهبی از جهان جمع شن و... شوهرمم هیچی نمیگه بخاطر من ،ولی وااااقعا دارع دیگه بهم برمیخوره بعد چن ماه اومدم خونه ی مامانم اینا سربزنم اون از صب بابام تا ظهر رف بیرون برنگشت عمدا و بماند چقد بی حرمتی کرد بهمون این از الان ک مدام داره ب شوهرم تیکه میندازه ،چیکار کنم چی بگم واقعا دیگ کلافه شدم از صب

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
دفعه بعد با شوهرت نرو خودت تنها برو حالا که احترامشو ندارن

راهمون دوره ازهم نمیدونم کاش بشه را ببفتیم برگردیم خونه خودمون واقعا دیگه دارم از رفتارای بابام خجالت میکشم

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)

نگران نباش شوهرت دیگه عادت کرده،کلا مذهبیا عادت کردن به تیکه و کنایه شنیدن از این جماعت و از روی بزرگواری نشنیده گرفتن 

قابل توجه اونایی که ناراحتن از دستم😞بابت حرفایی که در جواب بی ادبیاتون شنیدید اگه ناراحت شدید خواستم بگم فدای سرم که ناراحت شدید چون خوب کردم لابد یه کاری کردید یه چیزی گفتید که حقتون بوده جوابشو بشنوید.از این به بعدم برنامه همینه😌من خیلی ارومم تا به دست و پام نپیچی کاریت ندارم پس حد خودتو بدون که جوابی نشنوی که خوشت نمیاد
الان هیچی  ولی سری بعد هوس کردی بری خونشون یاد الان بیفت

دیگ باراخرم شد ب شوهرم گفتم یکی دوساعتی بخابیم جمع کنیم برگردیم

بگو پدر میدونستی اونایی هم ک حرمت نگه نمیدارن و تیکه بار طرف میکنن توی آتیش جهنم جزغاله میشن و زبونشون رو از حلقشون  میکشن بیرون😂😂😂

دور از شوخی 

با مادرت صحبت کن و بگو بهشون تذکر بده 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2706