2733
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125819 بازدید | 1044 پست
مرد اصلا محبت نیاز نداره فقط احترام میخواد احترام احترام  باید پیش شما بهش ثابت بشه رییسه  ...

اصلا اینجوری نیست همسر شما شاید اینجوریه که به محبت نیاز نداره

❤Che khobe ke daramet
اسی شرمنده ولی ب تاپیکت ربط داشت برا همین سوالمو میپرسم لطفا راهنمایی کنید من با دوست پسرم ...

عزیزم صد در صد با این ادم کات کن

این یه زنگ خطره برات

ینی‌چی که شاید بزنم؟!! اصن حق همچین کاریو نداره که بخاد بگه شاید بزنم

پسفردا با این‌ادم بری زیر یه سقف یه وقت دست روت بلند کرد اونوقت تو هیچ کار نمیتونی بکنی چون با توجه به چیزایی که گفتی میاد انگ عاشق نبودن میزنه بهت

این اقا کتک زدنو یه جورایی حق خودش میدونه اونطور که من متوجه شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی شرمنده ولی ب تاپیکت ربط داشت برا همین سوالمو میپرسم لطفا راهنمایی کنید من با دوست پسرم ...

خب عزیزم کسیکه کتک بزنه عاشق نیست و زنی که از شوهرش کتک بخوره می‌تونه شکایت کنه و حق طلاق بگیره 

کاربری دست دو نفره
2731
من چرا نمی‌ترسم؟ 😂😂

منم دلم‌ میخواد 🤣🤣🤣🤣

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2740
عزیزم پارتنر منم اسفند ماهیه خصوصیات اینم میگی

مردای اسفندی آروم و خجالتی و احساسی هستن 

کم حرف ولی حس ششم قوی دارن 

ممکنه تو کارای خونه خیلی کمک کنن اکثرشون یه خوی زنانه دارن ینی خیلی راحت زنا رو درک میکنن چون نسبت ب مردای دیگ حساس و احساساتی و عاشق پیشه هستن 

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️
فقط سکوت کن وقتی عصبیه و صداشو می‌بره بالا خودش آروم میشه و پشیمون میشه. شوهر منم تا عصبی میشه هیچی ...

اگ ساکت باشی ک فکر میکنه حق بااونه

« ‏پَس بِدید شاديِ تو صِدامو ..🍃! »

@vafaii__    

کجایی تو  

گفت چادرت را بپوش تا ایمان مردی نلرزد گفتمش ایمانی که به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟! تحصیلات شغل و پولت هیچوقت یه روز صبح بیدار نمیشه تصمیم بگیره که یهویی ولت کنه و بره به آرزوهات بچسب و تلاش کن برای رسیدن به رویاهات باور کن جنس مخالف جایی نمیره بقول ی بنده خدایی خودتو به اهدافت گره بزن👌🏻ک..ری ترین و تاکسیک ترین آدمایی که میشناسم لایکشون زیر همه پستای روانشناسی هست یادت نره که شخصیت آدم‌ها با چیزایی که از خودشون تعریف می‌کنن خیلی متفاوته همونطورکه برچسب روی شیشه‌ی مربا شبیه خود مربا نیست! شیر تو عاقبت کسیکه یروزی بهت حس ناکافی بودن داده که الان اعتماد به نفست پایین باشه ولی باور کن یه روزی آدم درستش اینقدر بهتون اعتماد به نفس میده که باورت نمیشه و میگی با منی؟ تنهایی بزرگت می‌کنه یادت نره هیچکس دوست تو نیست حتی پدر و مادرت خب؟! توی تاپیک های مهاجرت ، روانشناسی و کتاب تگم کنید لطفاً🥰
2706