2733
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 126025 بازدید | 1044 پست
توقیف اموالش  

یعنی با هم زندگی می‌کنید و اموالش توقیف؟! 

چه طوری؟! 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه   کلا گفتم    با توقیف اموالش   میشه غلام حلقه ب گوش البته اولش جلز و ولز میک ...

آخه دو طرف اگه بخوان با هم زندگی کنن، بعید میدونم با این کار بشه زندگی کرد و اعتماد و... 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
حوصله ندارم کسیو خر کنم فحش بدع فحش میدم بی احترامی کنه بی احترامی میکنم چشم در مقابل چشم

درمورد امضات و اسم کاربریت باید بگم که من هستم😂😂

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
2731
آخه دو طرف اگه بخوان با هم زندگی کنن، بعید میدونم با این کار بشه زندگی کرد و اعتماد و... 

اخه اون زندگی ک طرف اوتقدر پست باشه ک فقط پولش نقطه صعف باشه برا کوتاه اندنش ک زندگی نییییست  

از یه جای دیکه ایتقدر ادم  بی حس میشه  ک براش مهم نیس زندگی چی بشه مثل من  فقط میگدرونم تو قهر و جدال   از خدامم هس ۷ و نیم میلیارد برد کنم تو این جنگا

من ۱۵ ساله با شوهرم آشنا شدم ۵ سال دانشگاه و بعدش یازده ساله شوهرمه مثل روز اولم‌واسش فقططططط یه کار کردم همیشه خودمو گرفتم واسش تموم شد

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.
2740

اول به خودت احترام بزار

دوم به همسرت احترام بزار

سوم تو مسائل الکی و بی مورد چشم بگو تا همیشه چشم بشنوی مثل درخواست ی لیوان اب بگو چشم

چهارم محبت بی منت 

پنجم غر نزدن 

شیشم درک نیاز ها و موقعیت همسرت

هفتم درد و دل هاشو بشنو 

و هشتم و مهم ترین بهش قدرت بده تا علشقت بشه :)

بهترینِ خودت باش رفیق 🌿✨
2706