2733
2739
عنوان

تو رو خداااااا کسی هست باهاش درد و دل کنم؟ حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 47 پست
اره یادمه ‌.من همش برام جالب بود چرا طلاق نمیگیری  دوست داداش من مثل شما بود خانومش از پونزده ...

ممن اخذش حدا میشم از این همه میگن واسه طلاق دیر نیست ولی همین الانم فکر میکنم خیلی واسه طلاق دیر شده اخه الان ۲۸سالمه بعد یه زن ۴۰ساله که دیگه همه موقعیت هاشو از دست میده خیلی هم خسته تر و داغون تره. 

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.
ممن اخذش حدا میشم از این همه میگن واسه طلاق دیر نیست ولی همین الانم فکر میکنم خیلی واسه طلاق دیر شده ...

دیر نشده تو اول جوونیته .شاید اگ زود جدا میشدی الان حسرت داشتی که کاش زندگیم رو هر قیمتی نگه می‌داشتم یا تلاش می‌کردم اگ‌ هم خیلی گریه زاری کرد که بهش فرصت دوباره بدی بهش بگو به شرطی  بهم حق طلاق بده  که دفتر خونه رسمی باید بری بعد بیا خونه ببینم چطور شدی .حق طلاق برگ برندت هست هر زمان بخوای بدون حظورش و اعصاب خوری سه ماهه جدا میشدی .نصیحتای آخرم بود دیگ 😎

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دیر نشده تو اول جوونیته .شاید اگ زود جدا میشدی الان حسرت داشتی که کاش زندگیم رو هر قیمتی نگه می‌داشت ...

مرسی عربزم اره اگه از خودش مطمعنه راه اخر حق طلاقه. 

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.