2733
2734
عنوان

تو خونم حس سنگینه مثل دعا و طلسم

114 بازدید | 21 پست

تو این خونه همش حالم بده.حس سنگینی دارم.حالم ناخوشه دائم چه جسمی چه روحی. ناگفته نماند ک شوهرم اهل دعا و اینا هست .بهشم هیچ اعتمادی ندارم سر این چیزا.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

توخونه هرروزقرآن بزار

تابلویی که توش یه دعایی نوشته بگیر

برای خودت دعابگیرآویزون کن گردنت

هرروزاسفنددودکن 

من درهمین حدبلدم

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2731
توخونه هرروزقرآن بزار تابلویی که توش یه دعایی نوشته بگیر برای خودت دعابگیرآویزون کن گردنت هرروزاس ...

منظورم ازقرآن بزارمیتونی بزنی شبکه قرآن یاسوره دانلودکنی باصدای بلندگوش کنی

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2738
توخونه هرروزقرآن بزار تابلویی که توش یه دعایی نوشته بگیر برای خودت دعابگیرآویزون کن گردنت هرروزاس ...

ممنون. ادم دعایی نیستم ک برم دنبالش.ولی خودم تو خونم رو دیوار دیدم شوهرم دعا نوشته بود اسم منم توش بود. زده بود پشت تابلو.

ممنون. ادم دعایی نیستم ک برم دنبالش.ولی خودم تو خونم رو دیوار دیدم شوهرم دعا نوشته بود اسم منم توش ب ...

دعاروچیکارکردی؟

دعاروبایدتوآب روان بشوریش تااثرش بره

دعاروبایدتوآب روان بشوریش تااثرش بره

یک مشت دعا از تو خونم پارسال جمع کردم.هی میگم ببرم جای دوری بندازم هی خود ب خود یادم میره.این دعای اخری ک پیدا کردم پارسال درخواست طلاق دادم تو خونم پیدا شد.

2706