2733
2734
عنوان

حس شیشمی بیاااااد

226 بازدید | 19 پست
سلام عزیزم خوبی

واقعیت میخواستج ازت بپرسم ک جدیدا با ی پسری اشنا شدم ک ۱۹ سالشه با هم بیرون اینام رفتیم و سربازه همه جوره ام در تلاش خوشحال کردن منه حواسش هست و...بنظرت تهش با این چی میشه؟

دوستم حس میکنم از دوست پسرم خوشش میاد ولی ب رو نمیزنه حسم درست میگه؟ من مامانمم از رابطمون خبر داره

و اینکه خرداد دوازدهمم امتحان نهایی دارم خوب امتحانامو میدم یا افتاده میارم 

و همین مهر دانشگاهی قبول میشم ک برم؟

۹۹۰shaparak@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خوبی

واقعیت میخواستج ازت بپرسم ک جدیدا با ی پسری اشنا شدم ک ۱۹ سالشه با هم بیرون اینام رفتیم و سربازه همه جوره ام در تلاش خوشحال کردن منه حواسش هست و...بنظرت تهش با این چی میشه؟

دوستم حس میکنم از دوست پسرم خوشش میاد ولی ب رو نمیزنه حسم درست میگه؟ من مامانمم از رابطمون خبر داره

و اینکه خرداد دوازدهمم امتحان نهایی دارم خوب امتحانامو میدم یا افتاده میارم 

و همین مهر دانشگاهی قبول میشم ک برم؟

@990shaparak    

2731

لطفا کسی دیگه ازم سوال نپرسه فقط جواب اسی🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🚫🚫🚫🚫

دوستت به پسره حس ندارن ولی یجورایی تو دلش کراش داره روش

سعی کن دوستتو خیلی قاطی نکنی

آخر رابطتون مشخص نیست 

ولی می‌دونم راه طولانی پیش داری

احتمالا یدونه از درس هات میوفتی

دانشگاه اون رشته ای که باب میلت باشه نمیاری و شاید بری سرکار توی یه شرکت ولی درس رو ادامه میدی 

در آخر اون رشته ای که دلت میخواد نمیری ولی دانشگاه میری

آخر های سال یه خاستگار برات میاد که چهرش سبزس

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
لطفا کسی دیگه ازم سوال نپرسه فقط جواب اسی🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🚫🚫🚫🚫 دوستت به پسره حس ندارن ...

خواهش می کنم که جواب منم بده 

کی باردار میشم جنسیتش چیه خیلی نگرانم بگو تورو خدا 

2738
لطفا کسی دیگه ازم سوال نپرسه فقط جواب اسی🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🚫🚫🚫🚫 دوستت به پسره حس ندارن ...

عزیزم میشه لطفا جواب منم بدی که دوباره بهم پیام میده یا نه ؟ ته این رابطه چی میشه ؟

سلام عزیزم خوبی واقعیت میخواستج ازت بپرسم ک جدیدا با ی پسری اشنا شدم ک ۱۹ سالشه با هم بیرون اینام ...

عزیزم دوستت قصد خیانت بهتو نداره اما از پسرایی شبیه تیپ و قیافه و اخم و خنده دوست پسرت خوشش میاد 

وضع مالی پسره برا ازدواج مناسب نیست براهمون زمان میبره که به ازدواج فکر کنین 

پسره از اون غیرتی ها هست که فک کنم نزاره جاهای خصوصی کار کنی 

اگه بیشتر وقتت رو بازیگوشی نکنی و چت هاتونو از نو نخونی و عکساتونو نگا نکنی و وقتتو اینجوری هدر ندی امتحانات رو بدون مردودی خواهی داد ، هرچند زرنگی یکم دقت کنی کافیه 

دانشگاه سال اول سراسری قبول نمیشی البته میشیااااا نمیتونی تو شهر خودتون باشی باید یه جای دور و محروم رو بزنی که ن عشقت ونه خانوادت  اجازه نمیدن بری 

در کل نگران نباش عزیزم هنوز اول راهی کلی باید تلاش کنی 

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
سلام بزرگوار  خوبین؟ بامدادتون بخیر  ممکنه به من بفرمایید که من میتونم تا پایان سال مها ...

سلام عزیزم شبتون بخیر و خوشی باشه 

اگه مجرد هستین جلوتر از مهاجرت ازدواج میکنین با یه اقایی که بور هست و قدبلند و توپر که مالی اوکی هست و اخلاق و رفتار و سطح تحصیلات هم خوب و باب میل شماس

احتمال کنسل کردن مهاجرتت هس با رضایت خودت اما امسال نمیدونم یه حس مبهمی دارم نمیدونم ولی یه خوشی داری این سال اگه مجردی ازدواجه یا اگه متاهلی بچه دارشدنه هرچند به این زودی خوشت نمیاد مامان شی

هرجایی تنت سالم باشه عزیزم و خوشبخت شی❤

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
سلام عزیزم شبتون بخیر و خوشی باشه  اگه مجرد هستین جلوتر از مهاجرت ازدواج میکنین با یه اقایی که ...

قربان شما🌹🌹

متشکرم که جواب دادید🌸🌸

امیدوارم همواره شاد و تندرست باشید😇🍀

خیلی برام جالبه که در مورد ازدواجم فرمودین،،،،چون من تا الان توو رابطه‌ای نبودم و فکرم روی مهاجرته

قبلا هم یکی از خانم‌های حس ششم سایت بهم فرمود اگر ازدواج کنم مهاجرتم کنسل میشه

بله کلا بچه‌دوست ندارم و فکر می‌کنم بچه‌ها حیف‌ان برای این دنیای پر از درد و غم.

اینو حس نکردین که چطور آشنا میشیم؟

کلا مهاجرت ندارم؟

ممنونم به نیت حاجت‌رواییتون حمد میخونم 🦋📿🤲💫😇

عزیزم اگہ وقت داشتی  لطف کن جواب منم بدہ از خدا میخوام ھرچی ازش میخوای بہ بھترین شکل ممکن بھتون بدہ سوالم اینہ کہ مادر میشم ؟ اگہ میشم چندوقت دیگہ و جنسیتشم لطفا بگید اگرم نمیشم بگید 

قربان شما🌹🌹 متشکرم که جواب دادید🌸🌸 امیدوارم همواره شاد و تندرست باشید😇🍀 خیلی برام جالبه که ...

فداتشم عزیزم

راجب مهاجرت کلا چیزی نمیاد ب ذهنم اما شما رو تجسم کردنی تو خاک وطن با خوشی و خنده یه خانوم قدبلند با چادرسفید خانومی که با نامحرم تا حالا نبوده و خدا همسری پاک مثل خودش قسمتش میکنه

فداتشم عزیزم راجب مهاجرت کلا چیزی نمیاد ب ذهنم اما شما رو تجسم کردنی تو خاک وطن با خوشی و خنده یه خ ...

خدانکنه، ان‌شاءااا همیشه خنده‌هاتون از ته دل باشه و لبخند همراه همیشگی لحظه‌هاتون😇🤩😊

ممنونم که به سوالاتم جواب میدید

🌹🌹🌹

توکل به خدا

بله،گذشته‌ی همسر آینده‌ام خیلی مهمه برام🤦‍♀️

بازم تشکر ازتون

امیدوارم در زندگی همواره سعادتمند و رضایتمند باشین🌠💫🌈😇

2706