2733
2734
عنوان

دروغ شوهرم وقتی حقیقت وفهمیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 21 پست
نمی‌دونم چطور میگن موشکافی نکن پس چطور زنه اومده عذرخواهی 

اینجا شوهرم برام شماره شوهر خانم و فرستاد وگفت بهش بگو بیاد دم در وباهاش حرف بزن منم اینکارو کردم چون خانمش خیلی توهین کرده بود خواستم توهیناشو به شوهرش بگم منم اینکارو کردم و خلاصه خانمشم دوباره شروع کرد چرت و پرت گفتن و شوهرش سرش داد زد و بعد یکم شوهرش ایفونو زد گفت میخوام آشتیتون بدم یعنی من و خانمش این ب کنار جریان مشخص بود حرف من اینه شوهرم اول ک بهش زنگ زدم گفت بعد ی ربع بهم گف ب شوهر فلانی زنگ زدم داره میاد هرچند گوشی شوهرمو ک چک کردم دیدم طرف اصلا جواب نداده بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اینم حرفیه دلتو پا کن

الان منتظرم بیاد بهش بگم ب همون دوستت زنگ بزن ب بهونه ای بگو فلانی اون روز ک از گوشیت زنگ زدم ب همسایمون اون شماره و میخوام برام بخونش 

فقط مطمئن شم شماره مال دوستشه چون قبلا شوهرم سابقه خطا کردن داشته و الان یکساله آدم شده وخیلی زندگیمون خوب شده وخودشم ۱۸۰ درجه تغییر کرده اما دلم شور میزنه برا همه چی