2737
2739
عنوان

کسی هست که زایمان اولش زودرس باشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چراسرکلاژوقبول نکرد؟ علت سقط هاتون چی بود؟چندهفته

من شیاف میزنم از همون ۶ هفته 

عدم خونرسانی بود زیر ۱۸ هفته برا همین آسپرین میخورم از اول بارداریم 

گفت نیاز نیست سرویکس خوبه

ولی من نگرانم خیلی  

باید از ۲۸ هفته هفته ای یکی بهت میزدن  بچه پسر بود ؟چون ریه پسرها دیرتر تشکیل میشه

اخه من توبارداری مشکلی نداشتم نه دختربود

مشکل دخترم اصلاریه هاش نبودن

شرحی زحال وحالی زشرح نیست...🌻
2742
من شیاف میزنم از همون ۶ هفته  عدم خونرسانی بود زیر ۱۸ هفته برا همین آسپرین میخورم از اول باردا ...

نگران نباش گلم الان چندهفته ای ؟

سقط بازایمان زودرس فرق داره 

عزیزم علت زایمان اولت چی بود؟بچت خوبه الان؟ واسه بارداری بعدی چیکارکردی؟

علتش مشخص نشد. گفتند احتمالا یک عفونت با کتریایی درمان نشده وجود داشته. بله، الان ١٢ ساله است. بارداری دوم، طول سرویکس را چک کردند و چیز غیرنرمالی ندیدند. کار خاصی نکردم. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
نگران نباش گلم الان چندهفته ای ؟ سقط بازایمان زودرس فرق داره 

۲۰ هفته ام عزیزم 

آخه دخترمم ب زور شیاف و آمپول و استراحت نگه داشتم آخرشم توقف رشد داشت و سزارین اورژانسی شدم 

یه بچه ام تو ۳۹ هفته بعلت دفع مکنیوم از دست دادیم 😔😔ینی خفگی بعلت غفلت پزشک فقط

2740
علتش مشخص نشد. گفتند احتمالا یک عفونت با کتریایی درمان نشده وجود داشته. بله، الان ١٢ ساله است. باردا ...

خداروشکرعزیزم♥️بزرگ کردن بچه نارس بابچه معمولی خیلی فرق داره؟؟

یعنی زایمان اولی دهانه رحمت یهو۲۸هفته بازشد؟

۲۰ هفته ام عزیزم  آخه دخترمم ب زور شیاف و آمپول و استراحت نگه داشتم آخرشم توقف رشد داشت و سزار ...

عزیزدلم🥺🥺نگران نباش عزیزم استراحتتوزیادکن بچتوبسپاربه خداقران زیادبخون ومدام صدقه بده

سابقه زودرس داشتین؟ شرایطتون چطوربودمگه؟ سرکلاژمیگن خطرعفونت وسقط بالامیبره

نه ولی طول سرویکسم هی میومد پایین دکترم امپول شیاف قرص،سرکلاژ،حلقه،۹ماه استراحت مطلق داد خیلی رعایت کردم اتفاقا پیش هردکتری میرفتم میگفتن چقدر خوب سرکلاژ کرده این همه آدم سرکلاژ میکنن 

بارداری بعد حتما استراحت مطلق باش خیلی کمک کننده هست من از اول تا آخر بارداری انواع دردارو داشتم هرروز میگفت دیگه امروزه که بچه بیاد 

عزیزدلم🥺🥺نگران نباش عزیزم استراحتتوزیادکن بچتوبسپاربه خداقران زیادبخون ومدام صدقه بده

توکل بخدا گلم 

شمام نگران نباش خدا بزرگه حتما بزودی جبران می‌کنه برات انشاالله اینبار صحیح و سلامت و ب موقع بغلش میکنی

طول سرویکس ان تی و آنومالی چند بود عزیرم؟

ان تی اصلا نگرفت منم بلد نبودم که بگم بگیره انومالی ۲۸ بود گفت ۲هفته دیگه بیا که شده بود ۲۶ گفت حتما باید سرکلاژ کنی وچند هفته بعدش بیای حلقه بزاری 

من چون از اول خیلی درد داشتم ۹ ماه روزی ۲تا شیاف پروژسترون، چندماه هرروز آمپول پروژسترون ،ماه های آخر هر هفته آمپول پروژسترون ۵۰۰ میزدم وچندتا قرص برای جلوگیری از انقباض رحم،هرروز آمپول انوکساپارین چون تحرک نداشتم و استراحت مطلق بودم  دکترم گفت داروهارو تا شب قبل از سزارین باید ادامه بدم 

ان تی اصلا نگرفت منم بلد نبودم که بگم بگیره انومالی ۲۸ بود گفت ۲هفته دیگه بیا که شده بود ۲۶ گفت حتما ...

من ان تی ۳۳ 

آنومالی هم ۳۲ و ۳۳ 

نگرانم دکتر سرکلاژ نکرد 

منم مثل شما دقیقاً سر دخترم همههه این داروها و مصرف کردم و موند خداروشکر 

سر اینم دوفاستون میخورم و شیاف هرشب و قرص آسپرین 

2706