2737
2739

بچه ها به خدا قلبه من نمیدونم راه درست چیه الان و نمیییتونم درستش کنم لطفا کمتر فحش بدین

قضیه اینکه من عاشق آقا پسری بودم که اونم عاشقم بود ولی قصد ازدواج نداشت و به خاطر همین علت رابطمو باهاش تموم کردم چون من میخواستم الان ازدواج کنم و رابطه نمیخواستم  بعد یک مدت کوتاه وارد یک رابطه ی دیگه با آدمی شدم که قصد ازدواج داشت ولی من دوسش ندارم و هر لحظه دلم برای رابطه قبلی تنگ میشه رابطه ی جدیدم داره یکم جدی میشه و از این میترسم که آدم قبلی رو از دست بدم  و یا اینکه نکنه هرگز دیگه عاشق هیچکس نشم به خاطر این رابطه قبلی

اما هرکاری کردم توی رابطه قبلی آقا نمی‌خواست فعلن ازدواج کنه به هیچ وجه و نتونستم قانعش کنم و نمیتونستم هم  به پاش بمونم 

فکر اینکه برم توی رابطه جدید دیوونم میکنه دعا میکنم رابطه جدیدم خراب بشه چون بهونه ای برای خراب کردنش هم ندارم 

دلم خیلی شکسته وجودم داره آتیش میگیره کاش ای کاااااااش اون آقا منو میخواست 💔💔💔💔💔نمی‌فهمم چی کار کنم هروقت میبینمش کلی گریه میکنم سه ماه کلمه ای باهاش حرف نزدم ولی هر روز از دلتنگی براش کلی گریه میکنم ای کاش منو میخواست😭کاش احساسمون اندازه ی هم بود کاش قصد ازدواج داشت 

من بعد اون هرگز دیگه عاشق نمیشم)))) 

داری به اون کسی که باهاش تو رابطه ای ولی دوسش نداری ظلم میکنی 

چند سالته؟

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
داری به اون کسی که باهاش تو رابطه ای ولی دوسش نداری ظلم میکنی  چند سالته؟

باهاش کات میکنم 

رابطم با اون اصلا جدی نیست و خیلی کوتاهه 

میبینم که نمیتونم باهاش باشم احتمالا کات کنم همین زودیا 

وقتی بدونی تا ته اون مسیر رو رفتی و باهاش راه اومدی

اما نه قدرِت رو دونست و نه واست جنگید

با آرامش خیال تمومش میکنی و هیچ وقت پشیمون نمیشی

هیچ وووقت 

تو نمیتونی کسی رو مجبور کنی ارزشت رو بدونه

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
2738
اونی ک الان باهاته ک مسخره ت نیس عزیزم اونم لایق عشقه. رابطرو باهاش بهم بزن ن اونو مسخره کن ن خودت ...

خیلی خب با اون کات میکنم 

ولی یعنی دیگه نمیتونم هرگز وارد رابطه جدیدی بشم؟ 

آدم قبلی که منو نمیخواد 

پس من این وسط چی کار کنم؟ 

کسی که عاشقه فقط به یک نفر فکر میکنه شما دنبال هوا وهوس خودتی اسمشوگذاستی عشق خودتو گول نزن رابطه در رابطه مگه چه خبره چقد دلت بزرگه رهگذرم توش جا میشه چند سالته تو

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
وقتی بدونی تا ته اون مسیر رو رفتی و باهاش راه اومدی اما نه قدرِت رو دونست و نه واست جنگید با آرامش ...

خیلی سعی کردم با این موضوع کنار بیام چون هرکاری کردم دیدم منو نمیخواد 

اما اگه هرگز دیگه عاشق نشم چی؟ 

اگه هرگز دیگه نتونم با هیچ کس غیر اون احساس عشق واقعی رو تجربه کنم چی؟ اونوقت اون رو هم از دستش دادم یعنی یک زندگی بدون احساسات دارم

خیلی سعی کردم با این موضوع کنار بیام چون هرکاری کردم دیدم منو نمیخواد  اما اگه هرگز دیگه عاشق ...

نقطه ی عطف ماجرا اینه که تو کسی رو از دست دادی که نمیخواستت

ولی اون کسی رو از دست داد که خیلی دوستش داشت

خیلی سخته و خیلی دردناک

میتونم بفهمم و درکت کنم چقدر قلبت مچالست و از اینکه آیا بعدها کسی رو میتونی به همین اندازه دوست داشته باشی ترس  داری ...

امیدتو از دست نده . خیلی وقتا باید گذرکنی تا آدم خودت سر راهت قرار بگیره

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
چقدر شماها بی فکر و بی اصالت هستید که زندگی یه نفرو اینجوری خراب میکنید خیلی اشتباه کدی کسی تو ذهنت ...

من اصلا باهاش هنوز وارد رابطه جدی نشدم یک صحبت های کوتاهی باهم داشتیم 

مسئله اینکه ممکنه جدی بشع یکم آینده تر و من نمیخوام جدی بشع اما چون بهونه ای برای بهم زدن ندارم و نمیخوام مسئولیت بهم خوردنش رو قبول کنم دعا میکنم یک جوری بهم بخوره نمیدونم والا یکم گبچ شدم 

ولی من با این آدم جدید ارتباطم اونقدری نبود که بشه گفت یک رابطه واقعی

2706