2737
2734
عنوان

قلبم داره آتیش میگیره دارم تیکه تیکه میشم به خاطر رابطه ی قبلیم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 21 پست
نقطه ی عطف ماجرا اینه که تو کسی رو از دست دادی که نمیخواستت ولی اون کسی رو از دست داد که خیلی دوستش ...

چه قدر ختوب این موضوع رو میفهمی مرسی واقعن از این همه درکت

همیشه با خودم میگفتم بین کسی که دوسش دارم و دوستم داره اونیکه دوستم داره رو انتخاب می‌کنم 

اما الان میبینم نمیتونم دقیقا الان بین این موضوع گیر کردم و دیدم احساساتم نمیتونند کسی که دوسش داشتم رو رها کنند به خاطر احساس یک آدم دیگه 

دلم میخواد اونقدر مجرد بمونم که ساید اومد و منو خواست 

متاسفانه برای خانوادم این رابطه ی اصلا منطقی نیست و اجازه نمیدن به خاطر اینکه شاید اون آدم اومد یک روزی منو گرفت این آدم هارو رد کنم

مسئله اینکه دعا میکنم یک جوری مسئلم با این آدم جدید بهم بخوره 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم مشکل تو رو دارم خیلی سخت سنمم بالا اما نمیتونم تصمیم بگیرم واسه ازدواج

انتخاب ازدواج سخت ترین تصمیم کل زندگی هستش 

برای من که اینطور بود من میترسم از انتخاب کردن آدم ها 

از ازدواج سنتی 

کاش خدا خودش درستش کنه

چه قدر ختوب این موضوع رو میفهمی مرسی واقعن از این همه درکت همیشه با خودم میگفتم بین کسی که دوسش دار ...

خوب درک میکنم‌چون توی موقعیتش بودم و دردش رو تجربه کردم .

تنها چیزی که باعث شد روز به روز حالم بهتر بشه اینه که از خودم راضی بودم که تا ته مسیرو رفتم و متوجه شدم اون آدم هرگز‌متوجه ارزش من نخواهد شد ، وقتی به پذیرش برسی بهتر میتونی باهاش کنار بیای

و طبق حرف خیلی از تراپیست ها وارد رابطه ای نشدم

(حداقل تا ۶ ماه)

ولی اجازه دادم افراد بهم‌نزدیک بشن و فقط بشناسمشون

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
2742
خوب درک میکنم‌چون توی موقعیتش بودم و دردش رو تجربه کردم . تنها چیزی که باعث شد روز به روز حالم بهتر ...

چه خوب که تونستی با این موضوع کنار بیای فکر کنم بهتره که منم فقط هر روز به خودم یادآوری کنم که این آدم واقعن به درد من نمی‌خورد تا شاید دلم آروم بگیره و بتونه فراموشش کنه

چه خوب که تونستی با این موضوع کنار بیای فکر کنم بهتره که منم فقط هر روز به خودم یادآوری کنم که این آ ...

آره عزیزم ، گاهی اوقات چشمام با یادآوری خاطرات خیس میشه

حتی وقتی یه بار به سمتم برگشت ولی ته قلبم نخواستش 

دیگه خیلی دیر شده بود

به خودت اعتماد کن و به آدمایی‌که تو مسیرت هستن فرصت بده

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."