2737
2734
عنوان

کیا 20هفته باردارن توروخدا بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 46 پست
سه چهار شب پیش رفتم با همین دستگاه صداشو شنیدم منتها خودم وسواس دارم وهمیشه بدبینم 😞

درک می کنم. اینم بدون اینطوری خودت و بچه رو اذیت می کنی. بدنت خودش همه کارها رو انجام میده. به بدنت اعتماد کن دکترتم که پیگیری. دیگه آروم باش

اینقد دلم میخاست الان برم سنو بدم ولی شوهرم خفه م میکنه بگم میگه تو دیونه ای 😂

نه بابا بشین دختر

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درک می کنم. اینم بدون اینطوری خودت و بچه رو اذیت می کنی. بدنت خودش همه کارها رو انجام میده. به بدنت ...

ممنون عزیزم واسه روحیه دادنت ♥♥♥

اززندگی کردن فقط نفس کشیدنش سهم ماشد[کاربر سابقم]

من 11 هفتمه کلی درد دارم سینه درد لگن درد شکم درد  حال تهوع شدید. یبوست. سوزش معده. خیلی لاغر شدم 😢😢😢

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2728
من 11 هفتمه کلی درد دارم سینه درد لگن درد شکم درد  حال تهوع شدید. یبوست. سوزش معده. خیلی لاغر ش ...

عادیه

وای اولاش خیلی سخته

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستی😘

بچه ها جفت من قدامیه از وقتی وارد ۶ ماهگی شدم انگار نافم و با دست میکشه .دکترمم بخاطر بریچ بودن بچه خیلی منو ترسونده از زایمان زودرس و پارگی کیسه آب .

کسی مثل من هست ؟

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
عادیه وای اولاش خیلی سخته

اره دیگه چیکار کنم 

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2738
من هفته ی ۲۱ ام لگن درد ، کشاله ران درد ، کمر درد وحشتناک، حس جدا شدن مهرهای دنبالچه همشو دارم &nb ...

عیزم حتما جدی بگیر و استراحت کن حسابی نمیترسونمت ولی استراحت کن ک مشکلی پیش نیاد 

کاربری دست دو نفر👧
بریچ چیه عزیزم؟

سرش بالاس ،پاهاش پایینه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
اها نگران نباش یکی از اقوام شوهرمم همینجوری بود بچش مشکلی هم پیش نیومد

آره میدونم .تا وقتی بچرخه خطرناک هست .

الانم یه هفته س نافم کشیده میشه ،یکم نگرانم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عیزم حتما جدی بگیر و استراحت کن حسابی نمیترسونمت ولی استراحت کن ک مشکلی پیش نیاد 

من از هفته ۱۴ این دردها رو دارم  

دکتر میگه طبیعیه

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کمر دردم از قبل بارداری بود

از وقتی حامله شدم دیگه وحشتناک شده

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706