2737
2734
عنوان

استادم ازم خواستگاری کرد🙂😐😂

687 بازدید | 37 پست

دوست صمیمی پسرخالمه 

بعد گفته بود به  پسرخالم:فلانی دختر خاله ات زیاد نمره میدم بهش ولی اصن نگامم نمیکنه  

پسرخاله ی کسافتمم گفته بود این میخواد خودشو بدبخت کنه تا اخر عمرش مجرد بمونه  

حالا ی امتحان قبل از تعطیلی ازمون گرفت دیروز پیام داده 15 شدی 20 کنم برات خانومم میشی؟  منم اسکرین به پسرخالم دادم که دوستت چقدر کثیفه و چن تا حرف دیگه

میترسم دعوا بشه

دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد…🤍                                                                                🙃                  شاید بتونم فراموش کنم ولی زخمش تا وقتی که قلبم میزنه روش میمونه                                      به امید روزی که امضا بزنم بهش رسیدم🥺✨

بچه ها گفتم صفر کن مهم نیست برام

دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد…🤍                                                                                🙃                  شاید بتونم فراموش کنم ولی زخمش تا وقتی که قلبم میزنه روش میمونه                                      به امید روزی که امضا بزنم بهش رسیدم🥺✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا استاده چه رفتار بچه گانه ای داره

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

من استادمو رد کردم

انداخت منو نکبت

هنوز یادم میوفته دوست دارم برم پیداش کنم خفش کنم

بهش گفتم چرا منو انداختید

گفت میخواستی جواب رد ندی

گفتم میرم شکایت میکنم

گفت برو برام‌مهم نیست 

شکایت کردم برا نمرم به جایی نرسید متاسفانه ....

البته برای سالها پیشه

الان خودم‌متاهلم بچه دارم

خودت چه بچه ای 

خب گفته خانومم شو نگفته دوس دخترم شو که! میگی کثیفه

روز ۲۱ اسفند ۹۸ دو خط خوشگل موازی که به هم نمیرسند نوید رسیدن روزای قشنگ رو دادن❤😍 خدا شکرت لطفا این دو خط رو نصیب هرکی که نی نی میخواد بکن زودِ زودِ زود
2738
چه استاد زبون بازی😂😂

خیلی شیرین زبونه لعنتی  نندازه منو صلوااااات

اگه آدم هولی نیس  زنش شو🗿

نه بابا خیلی بچه مثبته 

تازگیا با پسرخالم میگرده پرو شده

واقعا استاده چه رفتار بچه گانه ای داره

بابا خیلی بچه مثبته 

2706