2737
2734
عنوان

میگه شب بمون خونمون

1194 بازدید | 51 پست

یک ماهه عقد کردم اوایل زیاد موندم خونشون ولی کنترل کردن نامزدم برام سخته ما بد میدونیم تو نامزدی اون کار انجام بشه تقریبا یک هفته س که نرفتم اونم با اصرار و بهونه نرفتم 

امشب گیر داده بایدد بمونی خونه نمیبرمت 

من چیکار کنم خانوما 😭

بگونمی مونم 

میخام برم 

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خو میگه شب بمون کنارش بخواب 

ن اینکه کارای پفیوز بی ناموسی بکنین😂

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
نمون اصلا مخصوصا اینکه خانوادت ب اون مسئله حساسن فردا تاپیک بارداری بزنی

تو روحت🤣

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
2738

بمون بابا ایناست که یادگاری میمونه ای دلم برا نامزدی ام تنگ شده ماهم بد میدونیم 🤣🤣

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

نمون .اینجوری اونم بیشتر تلاش میکنه زودتر برید سر زندگیتون.رابطه تو عقد فقط دردسر و استرس برای توئه

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
میگه پس من چیکار کنم شوهرتم فلان  یه حرفایی میزنه عذاب وجدان بگیرم قبول کنم

بگواگه شوهرمی اگه دوسم داری باید برام صبرکنی تازمان ازدواج مون 

گول این حرفهاشو نخوررابطه تودوران عقداشتباهه نکن

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
2706