2737
2734

سلام دوستان من میخوام برا اولین بار شله زرد درست کنم برا افطار اگه کسی فوت و فنی بلده رو کنه استفاده کنیم�🥲 از دیشب برنج رو گذاشتم تو آب

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  

یک پیمانه برنج

۶ پیمانه اب

یه پنس نمک باعث میشه برنجت خوب له بشه

خورده برنج باشه بهتره

وقتی ابش کاملا کشیده شد 

شکر اضافه میکنی با حرارت کم مجدد اب میندازه

شکر دوبرابر برنجت باشه

۵ دقیقه بعد خلال بادام هم اضافه کن هم بزن زعفران بریز تا نیم ساعت هم نزن خ خوشرنگتر میشه

اخر سر گلاب کمتر از نیم پیمانه و کمی کره

نوش جان

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکر  دوبرابر برنج باشه اول گلاب وزعفرون بریز بعد شکر

ممنون

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
2731
یک پیمانه برنج ۶ پیمانه اب یه پنس نمک باعث میشه برنجت خوب له بشه خورده برنج باشه بهتره وقتی ابش ...

ممنون