2733
2734

ظهر خرد و خسته از سرکار اومدم خونه دیدم یه ماشین جلو پارکینگ وایساده رانندشم داخلش 

ریموت در پاکینگ رو زدم که متوجه بشه و بره کنار

حدس بزنید چی شد!؟!؟!

گازشو گرفت رفت توی پارکینگ 😳!

همونجا وسط کوچه ماشینو خاموش کردم بدو بدو رفتم پیشش گفتم آقا شما کی هستی اومدی داخل پارکینگ میگه ماله همین ساختمونم گفتم اولا من شما رو نمیشناسم چجور میگید ماله اینجایید؟ گفت مهمون فلان واحدم! میگم خب مهمان اجازه نداره بیاد داخل پارکینگ! ما واسه خودمونم جا نداریم اونوقت شما اومدی اینجا پارک کنی میگه باشه برمیدارم زنم حامله ست نمیتونه از پله بالا بره (حالا مگه ورودی کوچه تا آسانسور چنتا پله داره؟ همش ۵ تا دونه پله) 

منتظر وایسادم تا بره بیرون آقا نرفت! صاف جای ماشین من پارک کرد!

خیلی عصبی شدم رفتم بهش گفت آقا برو بیرون این چه وضعشه!! اونم داد زد گفت برو زنیکه ضعیفه پارکینگ باباته مگه؟ گفتم اره پارکسنگ بابامه! خلاصه هی دعوا بالا گرفت آخرم مرتیکه ماشینشو برنداشت منم مجبور شدم ماشینمو توی کوچه زیر آفتاب بزارم 😞 بدبختی اینه که نمیدونم مهمون کدوم واحده وگرنه میرفتم آبروشو میبردم

هرکی گفت مدرک تحصیلی مهم نیست، دانشگاه مهم نیست، سطح خانوادگی و فرهنگ مهم نیست محکم بزنید توی گوشش. جهان بینی آدم ها و شخصیتشون در خانواده و محل تحصیل و کار شکل میگیره! آینده ی آدم ها شخصیت آدم ها همیناستتحصیلات و لول خانوادگی فقط برای کسایی مهم نیست که ندارنشفقط کسایی میگن تحصیلات شعور نمیاره که تحصیلات ندارن تحصیلات با خودش جهان بینی و بینش و شعور میارهاگر میبینید که یکی تحصیلات داره و بیشعور هست به این دلیله که قبل تحصیلاتش خیلی بیشعورتررررر بوده و الان بیشعور هست

ماشینش نو شیطونه میگه برم با کلید و چاقو خط خطیش کنم

هرکی گفت مدرک تحصیلی مهم نیست، دانشگاه مهم نیست، سطح خانوادگی و فرهنگ مهم نیست محکم بزنید توی گوشش. جهان بینی آدم ها و شخصیتشون در خانواده و محل تحصیل و کار شکل میگیره! آینده ی آدم ها شخصیت آدم ها همیناستتحصیلات و لول خانوادگی فقط برای کسایی مهم نیست که ندارنشفقط کسایی میگن تحصیلات شعور نمیاره که تحصیلات ندارن تحصیلات با خودش جهان بینی و بینش و شعور میارهاگر میبینید که یکی تحصیلات داره و بیشعور هست به این دلیله که قبل تحصیلاتش خیلی بیشعورتررررر بوده و الان بیشعور هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدیر ساختمون دارین؟

رفتم سراغش خونه نیست 

2728
عزیزم دو دیقه دندون رو جیگر میذاشتی نمیمردی که مقصر شمایی هر چند حق با شما باشه ما یه چیزی داریم به ...

مراعات چی عاخه؟ اولا چرت میگفت یه بهونه میخواست بیاره وگرنه از همون در کوچه هم میتونست بره سوار آسانسور بشه 

حالا میگی مراعات من که منتظر موندم زنش پیاذه بشه دیگه چرا بیرون نرفت؟ پر رو فقط بهونش بود 

آخی ماشیننت پوستش میسوزه جلو افتاب به کرمی چیزی ببر بهش بزن😐

بپا حل نشی انقدر نمکی

2738
زنگ همه واحدها رو بزنین بیان جمعش کنن به مدیر ساختمون هم بگین یعنی چی جای پارک آدم بذارن   &nbs ...

واقعا من کار اشتباهی کردم؟ اخه اون کاربر گفت تقصیر من بود باید مراعات میکردم

واقعا من کار اشتباهی کردم؟ اخه اون کاربر گفت تقصیر من بود باید مراعات میکردم

حق با شما بوده نه اون ادم پررو

همه این سختیام بخاطر اعتماد زیادی بود ک داشتم پشیمون نیستم ولی امیدوارم ناامید نشم 

عزیزم چیکار کردی؟ 

فهمیدی مهمون کدوم واحده؟ 

به خدا اگه جات بودم زنگ میزنم پلیس 

الان ی عده نیان بگن نه و فلان و چیز ب این کوچیکی 

حق خوری از همین جاها شروع میشه

تو نی نی سایت عروسا همه: آرومن ولی مادر شوهرشون جنگی و پرخاشگر😑 از خانواده شوهرشون سرن😐 مجردی پرنسس بودن و خدمتکار داشتن ولی تو خونه شوهر دارن کلفتی میکنن😳همیشه هم احترام خانواده شوهرو داشتن ولی اونا بی دلیل بی احترامی میکنن😵‍💫 انتظار دارن شوهرشون اسمی از خانوادش نیاره🤨 اگه از خانواده شوهرشون کسی  بخواد بیاد خونشون کلی جبهه میگیرن و تاپیک میزنن که چیکار کنم زودتر برگرده خونش و .... و عجیب تر نظراتیه که بقیه میدن🫠 به خصوص اینکه میگن اگه اومدن کم محلی کن😳 برو تو اتاق نیا بیرون خودتو بزن به خواب🤐 برو حمام طولانیش کن تا پاشه بره🙄 اصلا چه معنی داره بخوان بیان خونتون؟!🫨 حالا اگه خانواده خودشون باشن: عزیزم مادرته حق داره بیاد/ خواهرته باید بیاد خونت/ اگه شوهرت ناراحت شد که میخوان بیان محلش نده وظیفشه😒 بابا بس کنید این کارا رو از خانواده شوهر هیولا نسازین🙃 درسته بعضیا واقعا احترام حالیشون نیس ولی درصد کمی دارن😊 همونقدر که خانواده شما حق دارن بیان خونتون و شما رو ببینن یا با بچتون سرگرم شن خانواده شوهرتون هم حق دارن🤗 اگه پدر و مادر شما زحمت کشیدن براتون پدر و مادر همسرتون هم زحمت کشیدن براش😇 همونقدر که خواهر و برادر شما، شمارو دوست دارن و مشتاق دیدارتون هستن؛ همونقدر خواهر و برادر همسرتون، دوسش دارن و دلشون میخواد برادرشونو ببینن😍 یه طرفه به قاضی نرین😉 خانواده شوهر غول نیستن اونا هم آدمن و حق دارن از محبت پسرشون برخوردار باشن❤️در ضمن اونایی که درمورد اسمم پرسیدین که چرا دو تا اسم مختلف میگم نیلا اسم مستعارمه و تو شناسنامه ی چیز دیگس ولی چون نیلا رو بیشتر دوس دارم اونو به کار میبرم/