2733
2739
عنوان

جاریم خیلی اسیب روانی بهم زده

465 بازدید | 30 پست

باحرفاش و رفتاراش پر از عقده و کمبود

بااینکه هرموقع منو میدید از داشته هاش میگفت از گذشتس که خیلی خوب بوده پولداربودن ولی من باورم نمیشد و کمبود زیادی تو رفتاراش بود

خیلی دورو بود

بمن تیکه مینداخت و ناراحتم میکرد تحقیرم میکرد باروی خوش و خنده

اخرشم باهام دعوا کرد منم باهاش قطع رابطه کردم اما تو یه ساختمونیم هنوز 

میدونم دعانویسی و اینجورکارا میکنه که اروم بشه 

الانم که فهمیده من حاملم میترسم ازش 

نمیدونم چطوزی فراموشش کنم اروم بشم همه چرتوپرتاش که بهم گفته نتونستم جوابشو بدم ناراحتم میکنه

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ومنی که جاری از خدا بیخبر زندگی چندین ساله مو بهم ریخت

سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولش كن اصلا اهميت نده بچت به دنيا بياد انقدر درگير ميشي كه خودت هم فراموش ميكني چه برسه به جاريت ش ...

دعا کن شوهرم قبول کنه از این ساختمون بریم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

جاری ها گاهی خیلی میتونن خطرناک باشن 

من این و وقتی فهمیدم که با چشای خودم دیدم جاری و برادرشوهرم، دازن سعی میکنن زندگی برادرشوهر کوچیکمه و به طلاق بکشن!

علنا بهش میگفتن زنت و طلاق بده، مشکل روانی داره، من برات وکیل میگیرم ثابت میکنم یه قرون مهریه ندی🙄🙄🙄🙄

خلاصه جاری خوبی دور و برتون نیست خیلی مراقب زندگیتون باشید

جاری ها گاهی خیلی میتونن خطرناک باشن  من این و وقتی فهمیدم که با چشای خودم دیدم جاری و برادرشو ...

دقیقا هفته ی پیش برادر شوهر از خدا بیخبرم همینو گفت بعد بیست و دوسال زندگی که از حسادت خودشو زنش داشتن میترکیدن.دوساله رو معز شوهرم رفتن و اخرش شوهر احمقم فریبشونو خورد.خدا ازشون نگدره.واگدارشون کردم به این ماه که خدا حقمو ازشون بگیره.هزار بار دعا تو خونه و زندگی و ماشینمون پیدا شد بار اخر با طلسم زندگیمو نابود کردن هرچند خودم اعتقاد زیادی نداشتم اما فهمیدم واقعا هست و وجود داره

سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

عزیزم زمان بده ب خودت 

منم پارسال همچین روزی خانواده لعنتی شوهر باهام دعوا کردن درحد فوش رکیک خیلی وحشتناک بود برام ،من میتونم از حق خودم دفاع کنم ولی واقعا آدم بی ادبی نیستم نمیتونم فوش بدم حتی اگر سرم بره .

خیلی خیلی فوش بد داد بهم مادر شوهر و کلی نفرین کرد خانوادمو من تا یک ماه از شدت رنج شب و روز گریه میکردم الان یکساله ندیدمشون و قطع رابطه کامل کردیم 

ولی دردش کمتر شد برام 

هنوز متنفرم ازشون ولی دردش کمتره 

فقط با زمان حل میشه همچین چیزی 

2740

جاری منم برای بهم ریختن زندگی منم کم تلاش نکرد،نمیدونم چرا اگه من زندگی خوبی داشته باشم چی از اون کم میشد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جاری ها گاهی خیلی میتونن خطرناک باشن  من این و وقتی فهمیدم که با چشای خودم دیدم جاری و برادرشو ...

ما بااینکه دیگه همه میدونستن جاریم ادم ناسازگاریه و مشکل داره.هیچکس نمیگف طلاقش بده. بارها شوهرش خواست جداشه مادرشوهرم نذاشت اما باز دختره گیر میداد ب مادرشوهرش🙃😄بارها من حرف زدم ب برادرشوهرم ک ازکارت بزن بهش بیشتر توجه کن شاید کمبودی هس برطرف شه . اوایل همه میگفتن کمکش کن بهش توجه کن برید مشاور، الان دیگه بعضیا میگن تمومش کن. شوهره منم فقط نگاه میکنه دلش میخواد ک برادرش تمومش کنه اما جلو روش ب زبون نمیاره. 

parasoo1989@
آخر طلاقش داد؟

من برادرشوهرم و کشیدم جایی ،خیلی باهاش حرف زدم...

گفتم به حرف هیچکی گوش نده، زندگیت و نابود نکن...

همه مون سر زندگیمونیم

دو سال بعد میایی تو جمعمون همه زن و بچه دار، تو تنها و بی کس و کاری...

فعلا که شکر خدا عقلش کار کرده، طلاق نداده...

ولی متاسفانه حرف اثرش زیاده...

سردی میاره تو روابط ،

نمیدونم بعضیا خدا رو نمیشناسن؟ نمیترسن 

جاری منم برای بهم ریختن زندگی منم کم تلاش نکرد،نمیدونم چرا اگه من زندگی خوبی داشته باشم چی از اون کم ...

ببین تنها راهش اینه جلوشون اصلا حرف نزنی ، این و حس و بهشون انتقال نده زندگیت خوبه، یا از اونا سرتری

حس حسادتشون تحریک بشه خیلی ترسناک میشن بعضی آدمها

ما بااینکه دیگه همه میدونستن جاریم ادم ناسازگاریه و مشکل داره.هیچکس نمیگف طلاقش بده. بارها شوهرش خوا ...

اره

ناسازگاره خودش میدونه و شوهرش به ما چه مربوطه واقعا!

شوهرش خودش خسته بشه اقدام میکنه...

خدا خیرتون بده واقعا👍👍👍

عزیزم زمان بده ب خودت  منم پارسال همچین روزی خانواده لعنتی شوهر باهام دعوا کردن درحد فوش رکیک ...

اره مخصوصا اینکه کاری نداشته باشی و خود به خود باهات دشمن شده باشن ،من مونده تو دلم که جوابشو ندادم،از خدا خواستم جواب کارشو بده ،،

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706