2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من دعای خیرم خیلی گیراست. شاید چون هیچوقت دعای بد نکردم

واسه سلامتی تو دلی منم دعا میکنی؟🥹حاجت روا شی❤️

واسه اینکه ایندفعه بچه ام سالم باشه و بمونه برام صلوات میفرسی؟!🥹کاربرخیلییی قدیمی
2740
برام دعا میکنی فردا اون اتفاقی که میخوام پیش بیاد برام خیلی مهمه مرسی

براتون ایت الکرسی خوندم از ته قلبم براتون دعا کردم گلم انشالله که خیره❤️❤️❤️

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
من میگن دعام میگیرع

نماز میخونید عزیزم ؟

قربونتون برم دوستی قبول میکنید میخوام برام اگه میشه ۷ شب ۶ تا سوره خیلی کوتاهمثل توحید ححمد کوتاهن رو هر کدوم رو ۷ بار بخونید و بلافاصله بعدش بخوابید شبا یعنی بعدش با کسی صحبت نکنید گوشی دست گرفته نشه بخوابی دیگه بعدش وقت خواب شب باید انجام داد ،قبل خواب یه سوالی بپرسی بخوابی شب تو خواب جواب سوال رو خواب میبینی سوزه ها قرآنه چیز خواسی نیس فلق ناس کافرون   بقیش یادم نیس کمی یعد میرم نگاه میکنم میگم ،منم در عوص براتون اون هفت روز هر روز یا بخواین عینن هنون سوزه هارو ۷ بار میخونم یا یه یاسین میخونم براتون به نیت ثواب اخرت شما ؟ لطفا قبول میکنید ؟ سوالتون سوال من باشه من پریودم نماز خونم نیستم نمیشه اینکار کنم  یجور مثل استخاره میمونه 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
من دعای خیرم خیلی گیراست. شاید چون هیچوقت دعای بد نکردم

قربونتون برم دوستی قبول میکنید میخوام برام اگه میشه ۷ شب ۶ تا سوره خیلی کوتاهمثل توحید ححمد کوتاهن رو هر کدوم رو ۷ بار بخونید و بلافاصله بعدش بخوابید شبا یعنی بعدش با کسی صحبت نکنید گوشی دست گرفته نشه بخوابی دیگه بعدش وقت خواب شب باید انجام داد ،قبل خواب یه سوالی بپرسی بخوابی شب تو خواب جواب سوال رو خواب میبینی سوزه ها قرآنه چیز خواسی نیس فلق ناس کافرون بقیش یادم نیس کمی یعد میرم نگاه میکنم میگم ،منم در عوص براتون اون هفت روز هر روز یا بخواین عینن هنون سوزه هارو ۷ بار میخونم یا یه یاسین میخونم براتون به نیت ثواب اخرت شما ؟ لطفا قبول میکنید ؟ سوالتون سوال من باشه من پریودم نماز خونم نیستم نمیشه اینکار کنم یجور مثل استخاره میمونه 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
2706