2737
2734
شیرینی بهبود حالشو بهم بده

قاسم یایعقوب

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
انسان اینده نگر وعاقلی هستی همیشه باخودت میگی باید دید تواینده چی پیش میادو نتیجه کاری که انجام می ...

اره دقیقا درست میگی

حالا برا رسیدن ب اونجا چی درسته

امسال قبول میشم؟

واقعا شرایط بدی دارم

این محیط اعتماد بنفس منو گرفته نمیتونم حتی واقعی بخندم

این مدت خیلی بخونم و ب هیچیی اهمیت ندم حتی حسای منفی

اون شهر قبول میشم؟

لطفا اینم بگو ک طلسم دعایی نگرفتن برام؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیرینی بهبود حالشو بهم بده

حالش خوب میشه؟ تو کشور غریب تو بدترین وضعیت ممکنه نهایتا تا امروز عصر گفتن جواب نهاییو میدن

از فامیلا دوره خیلی دلم میسوزه ۲۱ سالشه

حالش خوب شه برا حال خوبت و سلامتیت دعای توسل میخونم

فقط یچیزی میشه چک کنی خصوصیتو بت پیام دادم چند روزه🥲

یه صلوات مهمونم نمیکنین به نیت حاجت رواییم؟🤍🦋
2728
حالش خوب میشه؟ تو کشور غریب تو بدترین وضعیت ممکنه نهایتا تا امروز عصر گفتن جواب نهاییو میدن از فامی ...

نمیدونم چرا سایت برامن باگ داره پیوی بالا نمیاد💔😐

توهمونی نیستی که قراربود براش طالع بگیرم؟

فلن تا سیزدهم کتابو ندارم

هیچکدوم حواست به قاسم باشه احساس میکنم یکم سر دشمنی باهات داره

پسرمجرددیگه نداریم

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
هیچکدوم حواست به قاسم باشه احساس میکنم یکم سر دشمنی باهات داره

میشه راجب آیندم و شغلمو کنکورم حسه تو بگی؟

کنکورم چطور میشه چی قبول میشم؟ یکی ازونایی که بابام گفتو میارم ؟

نمیدونم چرا سایت برامن باگ داره پیوی بالا نمیاد💔😐 توهمونی نیستی که قراربود براش طالع بگیرم؟ فلن ...

آره همونم هرچی پیام میدم جواب نمیدی🥲

دوباره الان بدم ؟

۱۳ چجوری باهات ارتباط بگیرم؟ تو پیویت گفتم اسم اینارو

2740
آره همونم هرچی پیام میدم جواب نمیدی🥲 دوباره الان بدم ؟ ۱۳ چجوری باهات ارتباط بگیرم؟ تو پیویت گفتم ...

سایت باگ داره یه سری کلن نمیادبالا

ی سری پیویش خرابه

یه سری نمیشه کامنت گذاشت نمیدونم چیکار کردن سایتو اینقدر داغون شده 🥲

من یکی از تاپیکاتو سیوکردم همینجا اسم مامان بابا خودتو بگو بعد کامنتتو بپاک

هروقت کتابو گرفتم برات طالع میگیرم

یا اگه تاشب پیویم درست شد بهت پیام میدم

سایت باگ داره یه سری کلن نمیادبالا  ی سری پیویش خرابه  یه سری نمیشه کامنت گذاشت نمیدو ...

پس تا شب اگه حل شدش بم بگو اگه نشد یه تایمی که جفتمون باشیم تو تاپیکم میگم بعد که دیدیش پاکش میکنم

راستی الان خودت امتحان کن پیام بده از سمت خودت شاید اینجوری حل بشه🥲

سایت باگ داره یه سری کلن نمیادبالا  ی سری پیویش خرابه  یه سری نمیشه کامنت گذاشت نمیدو ...

تقریباچندسال دیگه ازدواج میکنم 

اره فکرمیکنه اماهمیشه نه

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2706