2737
2739
من باردارم؟

نه

یکم خسیسی ؟

زیاد اهل پول جمع کردنی؟

اگه اره  یکم از پولتو بده به نیازمند به نیت باردارشدنت چون راهش اینه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
خیلی دیر شاید چندسال طول بکشه توگذشتت یه اشتباهی کردی پشیمونی؟

کی وچقدر پول بدستم میرسه

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دیر شاید چندسال طول بکشه توگذشتت یه اشتباهی کردی پشیمونی؟

چیکارکنم زودترازدواج کنم

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2728
ادیبهشت خب حس شیشمی دیگه! یسوال دارم این شرایط درست میشه؟:) و اینکه دوباره بهم برمیگردیم؟

رشته ی کارات از دستت خارج شده؟

یه راهی براحل مشکلاتت درنظر داری که بیش ازحد سختو پرفرارز نشینه ولی بخاطر شیرینی اخرش تحمل میکنی این راه سختو؟

غصه نخور به زودی سراغتومیگیره

رشته ی کارات از دستت خارج شده؟ یه راهی براحل مشکلاتت درنظر داری که بیش ازحد سختو پرفرارز نشینه ولی ...

اره

اون جایی ک میخوام دانشگاه قبول میشم؟

اون شهر؟:)

هی تو ذهنم میگم برم اونجام بده و فلان حس بد دارم

لطفا حستو بگو:)

چیکارکنم زودترازدواج کنم

مهم نیست زود ازدواج کنی یانه

چون قراره بایکی ازدواج کنی که اونقدر خوبه اونقدر خوشبختت

میکنه که همه راجبتون حرف میزنن

از اشناهاته هرلحظه بفکرته ولی تونمیدونی

ولی اینوبدون وقتی بهت پیشنهاد داد بدون شک قبول کن چون تنهااونه که میتونه خوشبختت کنه

یکم دهنش گشاده چشو موهاشم مشکیه

2740
مهم نیست زود ازدواج کنی یانه چون قراره بایکی ازدواج کنی که اونقدر خوبه اونقدر خوشبختت میکنه که همه ...

از فامیل؟

مهم نیست زود ازدواج کنی یانه چون قراره بایکی ازدواج کنی که اونقدر خوبه اونقدر خوشبختت میکنه که همه ...

ازفامیل فقط پسرخاله هام قاسم و یعقوب هستنند 

پسرمجرددیگه ایی نمیشناسم ....بنظرتون کدومشونه

حس میکنی از تو کما درمیادش؟ دکترا گفتن امروز نظر نهاییشونو میگن ، میاد بیرون از کما یا فوت می‌کنه ؟

یه صلوات مهمونم نمیکنین به نیت حاجت رواییم؟🤍🦋
اره اون جایی ک میخوام دانشگاه قبول میشم؟ اون شهر؟:) هی تو ذهنم میگم برم اونجام بده و فلان حس ب ...

انسان اینده نگر وعاقلی هستی

همیشه باخودت میگی باید دید تواینده چی پیش میادو نتیجه کاری که انجام میدم چی میشه

کاریو از رو هوس انجام نمیدی...

میدونی قراره اونجا اذیت شی 

ولی اونجا ایندت به بهترین شکل رقم میخوره

ببخشید ولی دوستات مسخرت نمیکنن؟

احساس میکنم چندنفر بشدت مسخرت میکنن ولی نمیدونم جلوت این کارومیکنن یاپشت سرت

انسان اینده نگر وعاقلی هستی همیشه باخودت میگی باید دید تواینده چی پیش میادو نتیجه کاری که انجام می ...

اها یادم رفت بگم به احتمال۸۰درصد همون دانشگاهی قبول شی میخوای

حس میکنی از تو کما درمیادش؟ دکترا گفتن امروز نظر نهاییشونو میگن ، میاد بیرون از کما یا فوت می‌کنه ؟

شیرینی بهبود حالشو بهم بده

2706