2737
2739
وای آره  منم دیروز موقع دیدنش پنیک شدم ، تپش قلب گرفتم 😭😭

نه اصلا نبینه حیف اعصابتون بخدا 

خیلی مسخره ست میشینن به مردم از مرگ میگن 

خیلی برنامه چرتیه اخه چه کاریه قدیما همیشه ماه رمضان طنز داشتیم خیلی خوب بود 

با اینکه هیچ ربطی بهم نداشت ولی اون مرده که زنش رو خیلی اذیت میکرد میگفت هنوزم میترسم به آسمون نگاه ...

اون گفتن فوت کرد؟

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسماشون یادم نمیاد

یکیش بود ی خانم جوان کروناداشت، فک کنم اسمش مریم بود دیده بود ک شوهرشو اذیت میکرد و شوهره ازخونه ک بیرون رف تواتوبوس گریه میکرد

دوتاهم بودن زنشونو اذیت میکردن 

یکیم حامد طهماسبی

حسین صاحبی هم که توهمین فصل امسال هستش عالی بود

💗
2731

چرت من یه تیکه های ریزی دیدم طرف میگه از اسمون ها رد میشدن یکی تو گوشم میگفت یا حسین خب ک.صخل اگه تجربه تو واقعیه خدا و جهان ماورا که فقط شامل حسین و دار دسته ش نیست چرا عیسی و موسی نه?تقریبا همشون یا زهرا دیدن یا ابوالفضل 😂

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
این چ برنامه کوفتی هست  هرکس ازش تاپیک میزنه میپرسم لال میشن  اعصابم داره خورد میشه یکی ...

ی برنامس کساییو ک تجربه مرگ موقت داشتنو میارن ازون دنیا میگن .

از چیزایی ک دیدن و تجربه کردن 

من فصل اولشو دوسداشتم باقیشو نه

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2740
نه اصلا نبینه حیف اعصابتون بخدا  خیلی مسخره ست میشینن به مردم از مرگ میگن  خیلی برنامه چ ...

همین ک باعث شد ی تلنگری بخوریم حداقل حق الناس گردنمون نباشه مراقب رفتارمون باشیم وبه رشدوانسانیتمون کمک کنه بهتر از یه برنامه طنزه که فقط بخندیم و ردشیم هیچ بهره ای نگیریم

💗
وای آره  منم دیروز موقع دیدنش پنیک شدم ، تپش قلب گرفتم 😭😭

حالا ببین عذاب جهنم چقدر سخته آدم وقتی از شنیدن اش تپش قلب می گیره دیدنش .... خدا بهم رحم کنه که گناه نکنیم

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
اره منم این قسمتو‌ یادمه اینکه میگفت موهاش از ترس ریخته حتی نمیتونه بدون عصا راه بره 

اون اقا همکار شوهر خاله ی من بود 

شوهر خالم میگفت من میدیدم هی میاد برای مرخصی گرفتن اصلا سرشو بالا نمیکنه اسمون رو نگاه نمیکنه (اون موقع هنوز تو برنامه نیومده بود برای همکاراشم چیزی تعریف نکرده بود)

بعد که اومد برنامه تازه همه متوجه شدن چرا اینجوری بوده

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤

قسمت پریشب بود فکر کنم میگفت فرشته ای هروز ساعت ۴ ونیم صبح روزی هر انسانی رو براش میاره ولی نفس بعضی انسانها اون رو پس میزنه و مثلا میگه برو چند سال دیگه بیا ...

مثلا کسیکه کینه ای باشه و دیگران رو نبخشه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
چرت من یه تیکه های ریزی دیدم طرف میگه از اسمون ها رد میشدن یکی تو گوشم میگفت یا حسین خب ک.صخل اگه تج ...

توهین نکنید زشته

اعتقاد ندارید لطفا تشریف ببرید بیرون از تاپیک😊

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
نه اصلا نبینه حیف اعصابتون بخدا  خیلی مسخره ست میشینن به مردم از مرگ میگن  خیلی برنامه چ ...

مسخره که نیست یک سری تجزبیاته اونی که کنجکاوه میره نگاه میکنه،حتی تجربیات افراد بی دین از کشور های دیگه رو هم میذاره،شبکه چهار همیشه برنامه مستند داشته تا طنز

2706