2737
2739
عنوان

اولین شب احیا حرم امام رضام. اسم بدین دعاتون میکنم🌷❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 197 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

توروخدا برا پسرم دعا کن دعاکن کامل زبون باز کنه و حرف بزنه و  عادت چرخوندن از سرش بیفته اسمش سبحانه.  خیلی محتاجم توروخدا فراموشش نکن 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2740

برای فتح اباد دعا کن امسال کنکور فرهنگیان داره کل زندگیشو پاش گذاشته نا امید نشه 

منم. براتون  صلوات میفریتم 

التماس دعا 

حاجت روا شی عزيزم❤️🌱

فاطمه زهرا 

میشه دعا کنی هیچ بچه ای مایه ابرو ریزی پدر و مادرش نشه 

میشه دعا کنی هر کی دوست داره و دوستام و خودم بتونیم یه زندگی امام زمانی داشته باشیم یه یار امام زمانی و برای ظهور آقا تلاش کنیم  به حق حضرت فاطمه 

خوشگل زندگی کن تا خدا بهت لبخند بزنه 💛 🌱 
توروخدا برا پسرم دعا کن دعاکن کامل زبون باز کنه و حرف بزنه و  عادت چرخوندن از سرش بیفته اسمش سب ...

ب نیت ابجد حضرت علی براتون استارتر ۱۱۰ تا صلوات میفرستم دعا کردی برا پسرم لایکم کن  خیلی محتاج دعام

سلام عزیزم به آقا سلاممو برسون ازش بخواه سلامتی بهم بده بهش بگو پگاه دلش میخواد ایندفعه با شوهرش برسه خدمتت آقا جان❤خیلی دلم برای آقا جانم و حرم بهشتیش تنگ شده😥 برای خواهرمم دعا کن خدا بچه های سالم و صالح نصیبش کنه ان شاءاللّه🙏 ممنونم ازت دوست خوبم🙏🌹🌹

سلام دوست عزیز.انشالله حاجت روا بشی.اسمم مژگان.تورو به قرآن برام دعا کن خدا شفام بده.من صرع دارم.بچم بخاطر من دچار استرس شده شوهرمم همینطور.من برای زندگیم فقط سلامتی و آرامش میخام.اقا امام رضارو به جوادش قسم بده کمکم کنه.توروخدا منو یادت نره😭😭😭😭😭😭😭❤️❤️

2706