2733
2739
ببین عزیزم من تجربه خودم رو میگم که خواستگار زیاد داشتم. من شرایط خانوادگی، تحصیلی، ظاهری و شغلی خی ...

دقیقامنم میگم مگه دخترامسخره ی دست مادرو خواهر پسرا هستن. 

من خودم داداش دم بخت دارم و دوتاپسر. اصلادختر ندارم که بخوام سنگ دخترمو به سینه بزنم. 

ولی حس میکنم شعور که دارم. 

دختر مردم عزیز خانوادشه.  براش سالها زحمت کشیدنو حتما کلی نقاط خوبو مثبت داره که میتونه آرزوی هر مردی باشه.  حالامن پاشم هلک هلک برم مثلا برا داداشم ببینم بعدبه داداشم بگم اونم ندیده بنده خدارو بگه نه.  نمیخوام. 

دو سه بار این اتفاق برای اون دختر بیفته از یک دختر قوی و بی عیب تبدیل بشه به یک دختر سرخورده با احساسات منفی.  خوب حق الناسش گرذن منه که بابی عقلیم پاشدم رفتم بدون نظرداداشم دختر دیدم. 

ادم باید همه جا اول مواظب باشه لطمه ای به طرف مقابل نخوره.  چون اون حق الناسه.  گردنت میمونه.  حتی اگر فکر کنی چیزمهمی نیست.  

نمیدونم بعضیا چرا اینقدر خودخواهن.  پسر دارن فکر میکنن دیگه حدا هستن.  بابا خودتون یک روزی دختر بودین. 

نمیدونم شما فککتم از اونایی هستید ک فرضا هرکی باهاتون وارد رابطه شد میگید دیگه نباید ترک کنه رابطه ر ...

هم نظر نیستیم پس بهتره ریپ نزنیم

مچکر

خانوم آرایشگر مشغول به کارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حق تا ابد شیر مادر حلالت

آخه ببین من و خواهر و برادرم بیست سال پیش ازدواج کردیم هممون خودمون انتخاب کردیم اول باهم حرف زدیم به نتیجه رسیدیم بعد به خانواده ها گفتیم برای رسم و رسومات و مراسم ازدواج.  بعد الان توی این دوره و زمونه که بچه های ماباید ازدواج کنن مادر و  خواهر برن ببیننو بپسندن؟ 

بنظرم هیچ توهینی بالاتر از این به شعور پسر و دختر نیست.  مگه خودشون عقل ندارن آخه که انتخاب کنن. 

چه رسم زشتیه. 

یادمه اونموقع بابام خواستگار اینطوری راه نمیداد. که مادر و خواهر بدون پسر بخوان بیان ببینن وبپسندن.  میگفت مگه لباسه؟ 

2740
یروز مامان بشی درک میکنی دست پسرتون نمیگیری توهرخونه ببری ...بعد خانواده خیلی مهمه اون داماد تو اون ...

ما کلا ازدواج سنتی نداریم 

همون جلسه اول داماد که قبلا با عروس آشنا شده با خانواده اش میان خواستگاری و بعدش یه مدت رفت و آمد خانوادگی داریم بعدش نامزدی طولانی و بعدش عقد . هرجای این پروسه ببینیم طرف خودش یا خانواده اش مشکلی دارن کات میکنیم 

خودم شخصا خوشم نمیاد طرف اول خواهر و مادرش رو بفرسته اگر منو پسندیدن تازه خودش بخواد بیاد جلو

اولش نمیدونستن؟

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2706