2733
2734
عنوان

شما این دختر ۱۹ ساله رو قضاوت کنین بگین چی کار کنه:)))+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1275 بازدید | 68 پست
تو با غیرتش چیکارداری ؟؟ مگ میخای ببخشید بری دنبال عشق و حال؟؟ یا قراره بی آبرو بشن ؟؟ نهههه قراره ا ...

کاش یه درصد خونواده منم مثل شما حامی بودن 

آرزومه به خواهر بزرگتر داشته باشم 

باورت میشه برا رفتن بیرون پیش دوستام

با ۱۹ سال مامانم هم اومد :)

از خجالت آب شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دانشگاه نذاشتن سرکار چی 

چرا اجازه میگیری؟؟ کارتو بکن هرچی سلیطه تر خیره سر تر و شجاع تر باشی بیشتر ازت حساب میبرن تو میری میگی بابا برم سرکار معلومه ک میگ نه پس برو دنبالش توووو ی انسانی کم کمش الان بالای ۱۸هستی و ب سن قانونی رسیدی پدرت فق ولیه توعه صاحبت نیس 

بخدا شما یا تو ایران دیگه زندگی میکنین یا من:) میگم ۱۹ سالمه  برا بیرون رفتن تنها نمیذارن دان ...

خب عزیز من، دارم میگم تا وقتی وابسته ای نمیتونی 

خودت میگی نیستم😅 منکه همون اول گفتم . وقتی وابسته ای همینه 

وقتی احساسی مالی وابسته نباشی و اینقدر تو زندگیت قوی شده باشی که بتونی تنهایی زندگی کنی و هیچ پشتیبانی نداشته باشی و بتونی جلوی همه تهدید ها وایسی اون موقع هست که وابسته نیستی 

الان اگر همه این ویژگی هارو داشتی میرفتی بیرون خونه خودتو میخری و زندگیتو میکردی و هیچی نمیتونستن بگن 

پس حالا که وابسته ای یا باید به سازشون برقصی هرچی میگن بگی باشه که زندگی زهرت نشه یا اینکه بجنگی زندگی زهر مارت کنی که شاید چیزی بشه 

راستی

دانشگاه پیام نور مجازیه و بعضی رشته ها کنکور نمیخواد میتونی شرکت کنی 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2728
کاش یه درصد خونواده منم مثل شما حامی بودن  آرزومه به خواهر بزرگتر داشته باشم  باورت میشه ...

منم خاهر ندارم اما حامی بودنو ار پدرم یاد گرفتم پدرم همیشه حامیم بود حتی وقتی تررر زدم ب کل زندگیم(:لطفا ساکت نشین تو زحمت کشیدی کل آیندتو ب باد فنا نده تو آیندت ب درس هست کوتاه نیاااا خودتو بزن ب مریضی بزن افسردگی گریه  کن تهدیدشون کن بگو فرار میکنی بگو آبروتونو میبرم یجایی کوتاه میان خسته میشن  میفهمن تو خودت عقل و شعور داری میتونی دوستاتو دانشگاتو رشتتو خدت انتخاب کنی

خب عزیز من، دارم میگم تا وقتی وابسته ای نمیتونی  خودت میگی نیستم😅 منکه همون اول گفتم . وقتی و ...

عزیزم اسی خودش  ناراحته ما تو وضعیتش نیستیم پس سعی کنیم آرومش کنیم بهش امید بدیم بهش راه حل بدیم اسی از بچگی اینطور بزرگ شده پس براش سخته وقتی برای ی بیرون رفتن ساده خانوادش میان پس اوضاع بده درکش کنیم :)

عزیزم اسی خودش  ناراحته ما تو وضعیتش نیستیم پس سعی کنیم آرومش کنیم بهش امید بدیم بهش راه حل بدی ...

مممنونم عزیزم بابت همه حرفهات و اینکه وقت گذاشتی برام 

خیلی ازت ممنونم 🩷🩷

2740
مممنونم عزیزم بابت همه حرفهات و اینکه وقت گذاشتی برام  خیلی ازت ممنونم 🩷🩷

سلام  خیلی برای شرایطون متاسفم یه سوال داریم رشتتون چیه نمیتونین دوباره کنکور بدین اگه رشتتون انسانیه دوباره کنکور بده حقوق شهر خودتون قبول شو یا دانشگاه ازدا بدون کنکور حقوق بخون بعدا  خیلی بدردت میخوره امیدوارم خدا بهت کمک کنه