2733
2739
عنوان

شما این دختر ۱۹ ساله رو قضاوت کنین بگین چی کار کنه:)))+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1276 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا وقتی وابسته باشی به خانواده باید به سازشون برقصی وگرنه زندگی زهر خودت میشه 

حالا ببین میخوای چیکار کنی 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2742
چرا جلوشون واینستادی ؟؟؟ تو زحمت کشیدی چند سال درس خوندی از  بهترین سال های عمرت گذشتی برای رشت ...

کردم خیلی کردم 

مجبورم کردن فرهنگیان هم بزنم ولی من نزدم چون علافه نداشتم الکی گفتم زدم رویام این بود که برم پیش داداشم 

سر این لج افتادن 

وقتی نتایج اومد میدونی بابام چی کار میکرد؟

لباسشو پاره کرد از عصبانیت  گفت بری دختر من نیستی من پولشو نمیدم

هرچی میگم تهش مامانم میگه مرده غیرت داره 

تو با غیرتش چیکارداری ؟؟ مگ میخای ببخشید بری دنبال عشق و حال؟؟ یا قراره بی آبرو بشن ؟؟ نهههه قراره افتخار کنن ک دخترشون تحصیل کردس ازشون بخاه یکم  بهت اعتماد کنن عزیزم سفت و سخت وایسا کوتاه بیای مطمئن باش بعدا بزور شوهرت میدن و میگن با کسی ک خودت دوسش داری نمیشه چون غیرتمون نمیزاره لطفا از حق این همه سال ک درس  خوندی نگذر بخدا باردارم دارم برات حرص میخورم

شما قضاوتم کنین بگین چی کار کنم

اگ میتونی اجازه میدن برو سرکار شاغل شو

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
2740
جوونیم چی پس؟ عمری که میره  بابام دیگه از چشم افتاده

حتا هیچکدوم از عضو خانوادت یکم پایه نیستن باهاشون حرف بزنی؟

اگ مشکلت چادره،مامان من خدش خیییلی مذهبیه،ولی اونقدررر بهش گفتم راجب چادر،تا راضی شد

الان دیگ با تیپ و آرایشم کاری نداره 

بگو من اون چادری رو ک با میل خودم سر نکنم چ فایده ای داره؟

عسیسم اصطلاحمه عسیسم...)شکست عشقی خوردی بیا با من بحرف مشاور شکست عشقیم من🥺😂💔
من نیستم اونا هستن 

وابسته نیستی؟ 

خب پس خونه بخر برو دیگه چه کاریه موندی 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
کردم خیلی کردم  مجبورم کردن فرهنگیان هم بزنم ولی من نزدم چون علافه نداشتم الکی گفتم زدم رویام ...

من جای تو بودم میگفتم اگ نزاری بری منم پدر مادری مثه شما ندارم بنظرت ولت میکردن؟؟ نههه بخاطر آبروشونم ک شده بود یجوری راضی میشدن بخاطر غیرت بخاطر حرف مردم عزیزم از نقطه ضعفشون نقطه جوششون در مقابل خودشون اسفاده کن سخت نیس 

حتا هیچکدوم از عضو خانوادت یکم پایه نیستن باهاشون حرف بزنی؟ اگ مشکلت چادره،مامان من خدش خیییلی مذهب ...

نه 

فقط داداشم بود که اونم رفته 

روابطم با هیچکدوم اونقد ضمیمی نیست 

من ناراحتم که فرق میذارن سر چادر با من دخترش بچش حرف نمیزنه روشو برمیگردونه پیش مهمون 

ولی وقتی با داداشم حرف میزنه اشک از چشاش جاری میشه 

وابسته نیستی؟  خب پس خونه بخر برو دیگه چه کاریه موندی

بخدا شما یا تو ایران دیگه زندگی میکنین یا من:)

میگم ۱۹ سالمه 

برا بیرون رفتن تنها نمیذارن دانشگاه نذاشتن بعد خونه بگیرم

نه  فقط داداشم بود که اونم رفته  روابطم با هیچکدوم اونقد ضمیمی نیست  من ناراحتم که ...

بیخیال بشه ...برات مهم نباشه 

ی مدت سرت تو لاک خدت باشه ،توهم با اونا حرف نزن

عسیسم اصطلاحمه عسیسم...)شکست عشقی خوردی بیا با من بحرف مشاور شکست عشقیم من🥺😂💔
2706