2733
2739

از جمعه تا الان باهام حرف نمیزنن 

چرا؟چون لباس مورد علاقمو پوشیدم چون سرم چادر نکردم 

ولی بابام داداشمو میفرسته خارج درس بخونه 

الان زنگ زده بهش بغض کرد گریه کرد براش از شادی نمی‌دونست چی کار کنه 

بعد جلوی مهمون برای من قیافه میگیره منو آدم حساب نمیکنه با من حرف نمیزنه بخدا همه ی اینا رو با اشک مینویسم 

از جمعه تا الان هرشب با اشک میخوابم 

یعنی الان نماز و روزه هاش قبول میشه ؟ جرم پدری که دل اولاد رو میشکنه چیه؟

دعا کنین فقط ازدواج کنم برم از این خونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نماز و روزه شون با این چیزا خراب نمیشه

ولی شما میتونی از تهدید ها و مشکلات برای خودت فرصت درست کنی 

رشد کنی جوری که نتونن مانعت بشن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

اشتباه نکنی بخاطر فرار از اون خونه ازدواج کنی 

هر روز به خودت بگو منم حق و حقوقی دارم. تا زمانی که فرد ایده آلت نیومد ازدواج نکن که از چاله توی چاه افتادنه

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
2740

خواستم بگم تلاش کن ازونجا بری که جمله آخرتو خوندم،از پولای بابات پس انداز کن خودتم کار کن کم کم ازونجا بری،ولی ازدواج نکنیا چون راه مناسبی نیست این پدری که میبینم بعدا پشتت درنمیاد پس حتما مستقل شو،دورت بگردم کاملا حق با توعه

2706