2733
2734

الهی همه منتظرا حس مثبت شدن بی بی چک رو تجربه کنن منم یبار دیگه تجربه‌ کنم

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی‌بی زدم دیدم منفیه رفتم خوابیدم چندساعت بعد رفتم دستشویی دیدم مثبت شده     خیلیییییی خو ...

واییی عین شوهر من ساعت ۶ صبح تو رختخواب بیبی چک مثبتو بهش نشون دادم گفتم من حاملم، گفت مبارک باشه و به خوابش ادامه داد😂😂😂😂😂

البته اون‌نینیم سه ماه پیش سقط شد الان دوباره باردارم🥹

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2728
2740

ای وی اف کرده بودم روز نهم انتقالم تست زدم منفی بود افسردگی گرفتم گفتم این سری ام نشد ب شوهرم چیزی نگفتم ولی.. دلم براش میسوخت کلی ام چیز سنگین بلندکردم از زورم قهوه ام خوردم 

تااینکه دوباره روز یازدهم بی بی چک زدم ی رد کمرنگ ک فقط توهم خودم بود دیدم اما گفتم الکیه گذاشتم رو دستمال کاغذی رومیز رفتم از سراجبار بیرون... افسرده  بودما برگشتم دیدم دوخط پررنگ افتاده دلم ی جوری شد یکی دیگه زدم زیر پنج ثانیه خط دوم افتاد فقط اون جیغی ک تنها میزدم و خداروشکر میکردم با جیغ... هیچوقت یادم نمیره الهی شکر.. الان پنج ماهمه... اینقد شکست خورده بودم تو راه درمان... که هنوزم باورم نمیشه خدا قسمت همه منتظرا بکنهـ 🥺🥺

واییی عین شوهر من ساعت ۶ صبح تو رختخواب بیبی چک مثبتو بهش نشون دادم گفتم من حاملم، گفت مبارک باشه و ...

ان شاالله این یکی بمونه برات

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع
ان شاالله این یکی بمونه برات

انشالله ♥️♥️♥️

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢