2737
2739
عنوان

شوهرم بایک زن رابطه داره

7241 بازدید | 157 پست

سلام شوهرم بایه خانومی رابطه داره هر هفته ۴شنبه ها بعدازظهر از خونه میزنه تا فرداش نمیاد خونه دستش رو رو کردم شمارشو بلاک کرد ولی امروز سر گوشیش رفتم دیدم سه دقیقه باهم حرف زدن امشبم بهونه کرد گفت جایی میخام برم کار دارم یه دختر یکسال و نیمه دارم نمیدونم جداشم ازش یا نه؟پدر ندارم مادرمم سالهاست ازدواج کرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خونه رو ترک نکن برا اون خراب

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

خدایا🥺🥺

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 
2740

کمک بگیر حتا از مشاور 

احتمالا بتونی درستش کنی چون تو مرحله انکار هست 

میتونی حتی مشاوره مجازی و با هزینه کم بگیری ولی با توجه به شرایطت بیگدار به آب نزن 

نترس شما اولیش نیستی آخریشم نیستی 

با توکل بخدا از پسش بر می آیی

قبلا گفته توافقی جداشیم بهت خونه رو میدم جای مهریت

خوبه خب خونه هم داری آواره نیستی 

طلاق بگیر برا خودتو بچت یه زندگی خوب بساز اونم بره به بدبختی هاش ادامه بده ببینم تو ضرر می‌کنی یا اون 

2706