2733
2739
عنوان

شوهرم بایک زن رابطه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 7251 بازدید | 157 پست
خب کی خرجشون بده

عریزم بره کار کنه بهتر از اینه فردا بیماری بگیره از شوهرش یا آبروش همه جا بره 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همشون انکار میکنن اصلا کارشون خیانت نمدونن بر فرض هم اون زن نباشه یکی دیگه تا بخوای زن هرز زیاده مرد ...

میترسم نتونم بچمو تنهایی بزرگ کنم از طرفی طاقت دوری بچمو ندارم نمیدونم چکار کنم سر در گمم 

2728
نه من خانه دارم تو روتا زندگی میکنم از طلاق میترسم ولی تحمل خیانت ندارم این یک ماه خیلی عذاب کشیدم و ...

بمیرم برات خیلی سخته اگه خونه رو میده بگیر ازش البته بین حرف و عمل زمین تا آسمون فاصله است معلوم نیست خونه رو بده رو یا ن

جان فدای خنده خوبان و روی ماهشان کز وجاهت می‌شود آئینه خاطر خواهشان

همسر شما اگه بهتون علاقه داشت خیانت نمی‌کرد فردا پس فردا بچت هم از پدرش الگو میگیره یا دعواهای شما روش تاثیر میزاره به نظرم جدا شو و هم خودتو نجات بده هم آینده بچت تا کوچیکه جدا بشی بهتره  بعدش خدا بزرگه شاید ی مرد خوب تر سر زندگیت قرار گرفت نمیشه که تا آخر عمرت به خیانت هاش نگاه کنی

2740
ینی خودش راضیه جدا شی؟دوستت نداره؟

میگه نمیخامت ازین زندگی خسته شدم ...ولی امروز ک تماس اون زنه رو دیدم رو گوشیش بهش گفتم میگ من بهش گفتم بهم زنگ نزن اون دست بر نمیداره 

عزیزم🥲

خدا خودش ب هممون رحم کنه🙂ایشالا خدا خودش ب هممون رحم کنه🙃

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠
میگه نمیخامت ازین زندگی خسته شدم ...ولی امروز ک تماس اون زنه رو دیدم رو گوشیش بهش گفتم میگ من بهش گف ...

فقط دوباره بچه دار نشو

جان فدای خنده خوبان و روی ماهشان کز وجاهت می‌شود آئینه خاطر خواهشان
نه من خانه دارم تو روتا زندگی میکنم از طلاق میترسم ولی تحمل خیانت ندارم این یک ماه خیلی عذاب کشیدم و ...

بزن بع هورچی گری هر جا نشستی ابروشو ببر .....به خدا جواب میده 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2706