2733
2739
عنوان

پشت سرم خیلی حرف زیاده

244 بازدید | 21 پست

اشتباه کردم با چند نفر دوست شدم از من بدشون میاد پشتم حرف میزنن باهم قطع رابطه کردیم..سه نفرن یکیشون داره برام نقشه می‌کشه که فکر می‌کنه من خ.رم نمی‌فهمم یکیشون داره پشت سرم حرف میزنه ک از من متنفره اون کلا..یکیشونم که رفته همه جارو پر کرده من آدم بدیم فلانم بثالم به دوستام گفته من ازشون بدم میاد ذهن همرو از من خراب کرده 

چیکار کنم😭😭😭😭

نقشه چی؟😐

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوب و باشخصیت باش خودشون خود به‌خود میفهمن کی بده کی‌ خوبه کسی که از بد دیگران همش میگه و نقشه میک ...

دقیقا همینطوره..ولی نمیدونم باید چیکار کنم دربرابرشون مخصوصا اونکه رفته گفته به همه من ازشون بدم میاد ذهنشونو از من خراب کرده

2740

چ درگیرشونیااااا😐😐😐😐😐

بگووو ب جهنم،مگه اونا کین،مگه مردم کین 

چ ا روانتوب هم میریزی

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
چ درگیرشونیااااا😐😐😐😐😐 بگووو ب جهنم،مگه اونا کین،مگه مردم کین  چ ا روانتوب هم میریزی

خواهر بخدا روانمو به هم ریختن😭😭همش ذهنم درگیرشونه اصلا نمیتونم از فکرش بیرون بیام

خب ولشون کن ، مهم نباشه برات

دست از سرم برنمیدارن😭😭همش ازشون فاصله میگیرم هی بدتر میشه از جونم چی میخواد که می‌ره به همه میگه فلان کارو کرده فلان چیزو گفته هیچکی دیگه دید مثبتی به من ندارن😭😭😭

خواهر بخدا روانمو به هم ریختن😭😭همش ذهنم درگیرشونه اصلا نمیتونم از فکرش بیرون بیام

چون. اعتماد بنفس نداری ،چن سال بعد حسرت میخوری این روزای خوب مدرستو ب خاطر بقیه خراب کردی 

بزرگ شو لطفا،این رفتارا،این درگیر دیگران بودن،دیگرانو مهم دونستن اشتباهه

اگه بدتو میگن تو بیشتر بیشتر خوب باش با بقیه اگه بقیه. ادم باشن خوبیاتو میبینن اگرم نیدیدن و ب حرف اونا بودن بدون خرن 

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم

الکی ذهنتو درگیر چیزای بیخود و بی ارزش نکن

بزار هرگوهی میخوان بخورن

اگه اون ادما خیلی ادم حسابی باشن

بدون اینکه بشناسنت حرف چهارتا ادم دیگه رو باور نمیکنن

اگه هم باور کردن پس فقط احمقن و ارزش نداره تو خودتو ثابت کنی یا هرچی..

2706