2733
2734

منو تازه طلاق دادن و عصبی و افسرده شدک

داداشم واسه اینکه من از خونه بزنم بیرون منو با خودشون آورد مسافرت 

حالا شبی ۹۹۹ تومن این هتل واسه من میگیره

سه شب اینجاییم.

اگه جای زنداداشم بودین دوست داشتین سرمو بکنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

یکم اسید میریختم تو آب میدادم بخوری😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
2740

نه چرا من خودم خواهر شوهرم بااینک‌از ذات کثیف زنداداشم خبردارم ومیدونم ج ادمیه بازم دوست دارم گاهی باهاش باشم صددرصد برعکسم بود همین بودم حتی اگ خواهرشوهرم مشکلی داشت

لایک نکنید لطفا🦭

نه عزیزم درک می‌کنن حالتون خوش نیست 

بجای این افکار به حال و طبیعت فکر کنین مانا باشین♥️

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم

به زندگی من لطمه نخوره خرج منو بده کاری به اینکه ببره خواهرشو مسافرت ندارم...وای اینو گفتی یکی تاپیک زده بود چند روز پیش برادرم 100 میلیون بهم عیدی داد بعد زن داداشش خودشو کشت انقدر که پیام داد حق منو بچه های برادرته قبول نکن 

نه من خودم حتما هواتو داشتم اگع تو رفتار بدی نداشتی

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2706